HC Energie Karlovy Vary

Užijte si hokejovou bitvu i řadu dalších soutěží

A je tu zápas s velkým "Z"! Západočeské derby s Plzní vždy nabízí maximum emocí a hokej té nejvyšší úrovně. Pokud ale chcete pobavit i jinak než hokejem, máme pro Vás připraven tradiční doprovodný program. O první přestávce si můžete přímo na ledě zasoutěžit o lahodnou odměnu od VELTA TEA, po druhé dvacetiminutovce opět vyzvou dva střelci jednoho odvážného brankáře na souboj v REEBOK Pauze. V prostranství před hlavní branou na Vás bude čekat o přestávkách promo team O2, u nejž si můžete zahrát Stiga hokej o drobné ceny. V prodeji je i nová ročenka. Nezapomeňte také, že již v sobotu 20. září se ve Vintířově odehrají oslavy Dne horníků a že všechny hvězdy HC Energie budou u toho!

Zasoutěžte si s lahodnými čaji VELTA TEA!

První přestávka úterního derby s Plzní bude opět vyčleněna pro soutěžení hokejových fanoušků. Tentokrát si tři vylosovaní diváci zahrají s lahodnými čaji VELTA TEA o stylové dárky. Těšit se můžete na hru, ve které musí soutěžící prokázat pořádný kus trpělivosti a především zručnosti. Proto nezapomeňte před nástupem hráčů na led chytat létající talíře. Odměna Vás zaručeně zahřeje!

Předveďte se v REEBOK pauze!

Značka REEBOK pro Vás pro extraligovou sezonu 2008/09 připravila zcela unikátní přestávkový program. Vždy o druhé přestávce soutěžního utkání pozveme na ledovou plochu tři vylosované diváky, kteří ukážou světu svůj sportovní talent. Soutěžící se mohou těšit na hodnotné ceny v barvách značky REEBOK. Ve hře budou sportovní tašky, ručníky, čepice, kšiltovky a pro soutěžící slečny a paní i dámský sportovní set! Dokáže někdo navázat na fenomenální vystopení branáře Tomáše, který při utkání s Pardubicemi pochytal všech deset střel svých soupeřů? Podrobnosti o soutěži.

Nová ročenka v prodeji

Extraligová sezona je zde a jako vždy pro Vás HC Energie připravila novou ročenku. Ale pozor, letos Vás čeká spousta překvapení! Především jsme pro Vás rozšířili obsah na 64 stran nabitých informacemi a fotografiemi. Těšit se tak můžete nejen na připomínku úspěchů karlovarského hokeje v uplynulém roce, ale také na detailní představení každého hráče prostřednictvím oblíbené Zpovědnice. Taktéž každý reprezentant dorosteneckého a juniorského výběru má v nové ročence své místo. Náročnější fanoušek ocení obsáhlý statistický servis a na jednom místě naleznete i rozpisy zápasů všech kategorií. Prostor se našel i pro informace o ženském a sledge hokeji. Novou ročenku HC Energie zakoupíte díky výrazné podpoře partnerů na pokladnách na zimním stadionu za bezkonkurenční cenu 40,- Kč!

Opět dorazí i veselý tranzit Hitrádia Dragon

Před vchodem na zimní stadion Vás opět přivítá promotým Hitrádia Dragon. Vedle hudby se můžete těšit i na drobné dárečky.

Aukce hraných dresů ze stříbrné sezony stále probíhá

Chcete mít úžasnou vzpomínku na tažení karlovarských hokejistů loňskou extraligou? Chcete si připomenout nejkrásnější chvíle karlovarské hokejové historie? Šestnáct originálních dresů HC Energie používaných v extraligové sezoně 2007/08 včetně finálových bitev je pro Vás připraveno v letní aukci! Pokud máte silné nervy, vstupte do boje o cenné sportovní relikvie. V nabídce je například dres finálového fantoma Jaroslava Kristka, oblíbeného Lukáše Pecha, střelce postupové branky ze semifinále Milana Procházky a mnoha dalších.

MF Dnes vyhlásí dvě hvězdy utkání

Novinkou pro celou extraligovou sezonu 2008/09 je také vyhodnocování nejlepších hráčů každého utkání. Reportér MF Dnes vybere dvě největší hvězdy večera (z každého týmu jeden hráč), které budou bezprostředně po utkání dekorováni cenami od MF Dnes. Klub HC Energie pak každého odmění i cenou od společnosti THUN – Karlovarský porcelán. Hokejista, který bude během sezony nejčastěji oceněn jako nejlepší hráč utkání, bude na závěrečném Galavečeru extraligy vyhlášen nejlepším hokejistou sezony.

Telefónica O2 Vám opět přináší soutěž ve Stiga hokeji

Stejně jako při úvodním domácím utkání O2 extraligy se můžete zapojit do soutěže „Aktivuj si tarif O2 Neon a získej originál hokejový dres a setkání s hráči NHL“ nebo si zahrát se sličnými hosteskami z O2 stolní hokej o pěkné ceny. Turnaj ve Stiga hokeji proběhne v prostranství u hlavního vchodu.

Oslavte Den horníků, do Vintířova dorazí i kompletní HC Energie!

Nemáte program na sobotu 20. září 2008 a chtěli byste se sami nebo s celou rodinou příjemně pobavit? Ano? Potom neváhejte a zamiřte do Vitnířova! Obec Vintířov ve spolupráci s odborovou organizací divize Jiří, Sokolovská uhelná pořádá „Společné oslavy Dne horníků a 520. výročí založení obce Vintířov“. V bohatém programu si přijdou na své i hokejoví fanoušci. V prostorách společenského sálu si můžete prohlédnout výstavu hokejových fotografií od agentury BPA a na velké obrazovce shlédnout sestřihy nejdůležitějších okamžiků stříbrné extraligové sezony. A jako bombonek je pro Vás od 12:45 přichystáno setkání se všemi hvězdami HC Energie. Těšit se můžete na velkou autogramiádu, společné fotografování a soutěže o ceny!

Do Litvínova s fanklubem

Karlovarský fanklub vypravuje autobusy na páteční utkání v Litvínově. Odjezd je plánován na 15:15 (pátek, 19. září). Případě zájmu se nezapomeňte závazně přihlásit u členů fanklubu během úterního derby s Plzní.

Související články