Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

23.10.Zucker do MartinaBývalý energetik David Zucker, který sezonu začal v Havlíčkově Brodě, se domluvil na spolupráci s klubem MHC Martin, který hraje slovenskou nejvyšší soutěž.
22.10.Rozhovor s #34 a #11Záznam pondělního pořadu Povídání před desátou rádia Egrensis, jehož hosty byli útočníci Jaromír Kverka a Václav Skuhravý, je nyní ke stažení na stránkách rádia.
2.10.20. kolo TELHUtkání 20. kola TELH Slavia - Energie bylo z původního termínu 14.11. od 18:15 přeloženo na úterý 18.11. se začátkem v 18:15. Změna byla již zanesena do rozpisu utkání.
2.10.Kloz končí v NitřeKarlovarský odchovanec Vojtěch Kloz skončil předčasně v Nitře, kam přišel před sezonou z týmu polského mistra Sanoku. Osmadvacetiletý Kloz sehrál za Nitru sedm zápasů a připsal si jednu asistenci.
2.10.V. Polák do TampereKarlovarský odchovanec Vojtěch Polák bude působit v Ilvesu Tampere. Předposlední tým finské soutěže se s devětadvacetiletým hráčem dohodl na spolupráci do konce sezony.
1.10.Novinka na Marken.czNa Marken.cz nyní zakoupíte očekávanou knižní novinku, Rusko, země neomezených možností. Kniha je deníkem rakouského gólmana Bernda Brücklera z jeho působení v KHL.