Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.6.Hrrr na ně!Pouze na Marken.cz nyní zakoupíte horkou novinku - román Hrrr na ně! autora Lubomíra Mana. Jde o příběh čtrnáctiletého Pavla, který v poslední minutě fotbalového utkání úmyslně zahodí penaltu, neboť ví, že k faulu na něj nedošlo. Tento čin ho z mužstva vyřadí a zavede na obtížné hledání fair play nejen ve sportu, ale i v životě.
20.6.Aukce dresůNa serveru www.sportovniaukce.cz nyní můžete získat originální hrané dresy Martina Zaťoviče, Petra Pohla, Michala Gulašiho a Tomáše Závorky ze sezony 2013/14. Dresy jsou navíc podepsané. Výtěžek z charitativní aukce využije občanské sdružení Amalthea na financování služeb pro děti a jejich vlastní nebo pěstounské rodiny.
18.6.Frk v přípravěKarlovarský odchovanec a mládežnický reprezentant Martin Frk se na několik dní připojil do letní přípravy A-týmu Energie. V uplynulé sezoně působil v amerických soutěžích AHL a ECHL. Do zámoří by se nadějný mladík měl vrátit na začátku července.
13.6.Změny termínůPo vzájemné dohodě klubů došlo ke změnám termínů utkání 12. kola Liberec - Energie (původně 14.10., nově 30.9.) a 15. kola Vítkovice - Energie (původně 24.10., nově 23.10.). Rozpis zápasů sezony 2014/15 byl aktualizován.
9.6.Rýgl a Hovorka do CHMObránce Martin Rýgl se po skončení hostování v K. Varech vrací do Chomutova. Pirátský dres oblékne i útočník Marek Hovorka, který v Energii hostoval ze Sparty. Informaci přinesly stránky piratichomutov.cz.
4.6.Parýzek do MotoruObránce Martin Parýzek se dohodl na novém angažmá v Českých Budějovicích, kde dříve působil v dorosteneckém a juniorském věku. V Energii působil od sezony 2009/10, často také vypomáhal regionálním klubům v nižších soutěžích.
2.6.SoupiskaV sekci A-tým -> Soupiska jsme zveřejnili aktuální podobu kádru, v jaké absolvuje letní přípravu.