Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Mladí energetici vyrazili na dětské Hry bez hranic

Mladí energetici vyrazili na dětské Hry bez hranic

23.05.2018 | Daniel Kubelka

Za účasti více než 180 dětí se již podeváté uskutečnily ve sportovním areálu ZŠ Jana Amose Komenského dětské Hry bez hranic. Na sportovním zápolení dětí se podíleli i mládežničtí trenéři a junioři karlovarské Energie.

Vstupenky 16.11. ENERGIE - HRADEC kupuj online!

Devátý ročník akce koordinované Hanou Vejvodovou z MŠ Emy Destinové, které se zúčastnilo 130 dětí z 1. MŠ v Karlových Varech a 50 dětí z 1. tříd ZŠ J. A. Komenského, proběhl během středečního dopoledne. Děti si během něj mohly vyzkoušet nejrůznější sportovní disciplíny - skákání v pytlích, hokejový slalom, florbal a mnoho dalších zábavných aktivit. Na závěr dopoledního zápolení pak za své výkony byly zaslouženě odměněny medailemi a sladkostmi.

Za náš klub se na akci organizátorsky podíleli trenéři mládeže - Blanka Jiskrová, Marie Moissesová, Adéla Křižíčková, Tomáš Lengö, na stanovištích se dětem věnovali i karlovarští junioři - Šimon Krutina, Vladislav Pohanka, Filip Novák, Ben Vondráček, Daniel Černý, Daniel Zavřel, Václav Stejskal,Jan Korčmaroš, Martin Berčík, Jakub Žďárský, Jakub Ptáček a David Holub.