Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Letní akce s energetiky > 21.6. Fotbal: Cheb - Energie | Seznam akcí | Změny v kádru Energie - aktualizujeme | Program přípravných zápasů | Permanentky 2018/19

Do KV Areny zavítal karneval na ledě malých hokejistů

Do KV Areny zavítal karneval na ledě malých hokejistů

23.02.2018 | David Sokol

Ve středu 21.2.2018 se v prostorách tréninkové haly konal každoroční veselý karneval na ledě, kterého se zúčastnilo mnoho malých hokejistů oděných v pestrých a nápaditých kostýmech. Zábavnou podívanou si nenechalo ujít ani mnoho rodičů, prarodičů, ale též fanoušků hokeje.

Na ledě se v průběhu večera s nadšením proháněli členové karlovarské přípravky v povedených kostýmech a přišly je podpořit četné zástupy rodinných příslušníků. I díky jejich fandění panovala v aréně přátelská a skutečně hokejová atmosféra.

Hodinové řádění bylo rozděleno na několik stanovišť, na kterých byly pro malé hokejisty připraveny zajímavé úkoly a soutěže, při nichž si děti vyzkoušely svou obratnost a rychlost. I s odhodlanou pomocí hráčů karlovarského mladšího dorostu si se slalomem či fotbalem na ledě všichni poradili skvěle.

Po náročném, avšak zábavném programu na zúčastněné čekalo sladké překvapení v podobě chutných koláčů a koblížků od pekařů z řetězce Globus.