Brilantní týden karlovarské mládeže

Přímo výborně si vedly karlovarské mládežnické kategorie v uplynulém období. Junioři dvakrát vyhráli i díky šesti brankám a třem asistencím Víta Budínského . Plný počet bodů vybojovali také dorostenci, kteří zvítězili jediným Kverkovým gólem v Českých Budějovicích a bez komplikací přehráli i Litvínov. Povedené zápasy odehrála také většina žákovských tříd.

Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – HC Mountfield 7:1 (3:0, 2:0, 2:1)
Branky: Budínský 4, Dej 2, Sláma. Asistence: Budínský 2, Dej 2, Mareček 2, Zmeškal, Mistoler.
V rychlém a kvalitním zápase rozhodl výborný vstup Energie do utkání a následná celozápasová výborná týmová práce, okořeněna několika výjimečnými individuálními výkony.

HC Chemopetrol Litvínov - HC Energie Karlovy Vary 5:6 po sn (2:2, 2:2,1:1 - 0:0)
Branky: Budínský 2, Rohan T., Dej, Sláma, Topinka. Asistence: Rohan T. 2, Schmidt, Boguský, Budínský.
Ve velice útočně laděném utkání se hostům nepodařilo třikrát udržet náskok, avšak prokázali obrovskou vůli a odolnost, proto si druhý bod stoprocentně zasloužili.

Extraliga dorostu

HC Mountfield Č. Budějovice – HC Energie Karlovy Vary 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Branka: Kverka.
Jeden gól a hned v první minutě, kdo by se nadál, že nakonec bude vítězný! V dalším průběhu zápasu hosté odvedli parádní práci po stránce taktiky, nasazení a sebeobětování se pro tým. Podařilo se jim eliminovat přesilové hry domácích, která je jejich největší zbraní.

HC Energie Karlovy Vary – HC Litvínov 4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
Branky: Záhora, Vaněk, Liška, Frk. Asistence: Frk 2, Fusek, Vachovec 2, Funk.
Kromě přibližně posledních pěti minut zápasu Energie jeho průběh ovládala. Karlovarští hráči prokázali, že i přes noční návrat z těžkého utkání z Českých Budějovic mají sil dost a zaslouženě si připsali tři body.

Žákovská liga starších žáků - 9. třída

HC Energie Karlovy Vary - HC Tábor 9:0 (3:0, 3:0, 3:0)
Branky: Táborský 3, Kubáč 2, Tomeček, Bečka, Zadražil, Formánek. Asistence: Kubáč 2, Winkler 2, Tomeček, Zadražil, Lintemer.
Energie získala rozhodující náskok v 1. třetině, ve které využila všechny přesilové hry. V dalším průběhu zápasu nepolevila, neustále se tlačila před bránu soupeře a zaslouženě vysoko vyhrála.

HC Kobra Praha - HC Energie Karlovy Vary 1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
Branky: Tomeček 2, Vrána 2, Táborský. Asistence: Zadražil 2, Vrána, Kubáč.
Hosté narazili na nepříjemného soupeře, který měl v úvodu převahu, ale mohli se spolehnout na jistého Honzíka v bráně. Od druhé části se karlovarští hráči zlepšili, dokázali vyžít vypracované šance a body si pohlídali.

Žákovská liga starších žáků - 8. třída

HC Energie Karlovy Vary - HC Tábor 8:3 (2:0, 4:0, 2:3)
Branky: Csamango 3, Zikmund 2, Bouda, Šaling, Flegl. Asistence: Zikmund 2, Šaling 2, Červenka,Sturma, Čoudek, Vrána.
Karlovarští předvedli průměrný výkon, neboť jim vázla kombinace a chyběla větší nápaditost. Přesto se dokázali prosadit a zápas jednoznačně vyhrát.

HC Kobra Praha - HC Energie Karlovy Vary 1:6 (0:0, 1:1, 0:5)
Branky: Bečka 2, Zikmund, Bouda, Flegl, Sturma. Asistence: Bečka 2, Zikmund, Grundler, Csamango, Červenka.
Přestože výsledek vypadá jednoznačně, poměr sil na ledě tomu zdaleka neodpovídal. Po 2. třetině byl stav vyrovnaný 1:1. Ve třetí části však karlovarští „osmáci“ rozdílové branky do soupeřovy sítě doslova dotlačili a poté závěr zápasu sehráli s velkou lehkostí.

Žákovská liga mladších žáků - 7.třída

HC Tábor - HC Energie Karlovy Vary 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
„Sedmáci“ Energie začali dobře. Bruslili vytvářeli si šance, ale nedokázali je využít. Postupem času jim docházeli síly a neměli již na zvrat, či zkorigování výsledku

HC Energie Karlovy Vary – HC Kobra Praha 3:7 (1:1, 1:3, 1:3)
Branky: Řezníček, Černý, Kalčík. Asistence: Fencl, Pavlík.
Domácí drželi s hosty krok jen v první třetině. Od druhé byli hosté lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli.

Žákovská liga mladších žáků - 6. třída

HC Tábor - HC Energie Karlovy Vary 5:3 (1:0, 1:1, 3:2)
Branky: Binias, Obodzynskyy, Červenka. Asistence: Binias 2, Mikeš, Vodička.
Zápas byl vyrovnaný, ale o jeho podobě rozhodly chyby jednotlivců. Domácí jich potrestali více než hosté a to rozhodlo.

HC Energie Karlovy Vary – HC Kobra Praha 7:5 (1:1, 2:2, 4:2)
Branky: Mikeš 3, Vodička, Rubeš, Obodzynskyy, Binias. Asistence: Obodzynskyy 4, Binias 2, Kovářík 2, Troška, Červenka.
Utkání bylo celkem vyrovnané a o konečném výsledku se rozhodovalo až v samotném závěru zápasu, ve kterém karlovarští mladíci větším důrazem rozhodli o svém vítězství.

Západočeský přebor elévů - 5. třída

HC Lasselsberger Plzeň - HC Energie 6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
Branky: Ozom. Asistence: Vodička.
Výsledek je pro hráče Energie krutý, určitě rozdíl ve hře takový nebyl. Plzeňští mnohem snadněji dokázali proměňovat své šance.

Západočeský přebor elévů - 4. třída

HC Lasselsberger Plzeň - HC Energie 1:6 (0:4, 0:2, 1:0)
Branky: Smolka a Pajk 2, Chládek a Trapl. Asistence: Pajk 2, Smolka, Beška, Beer.
Hosté začali velmi dobře, už v 7.minutě vedli 4:0. I poté měli karlovarští hráči nadále mírnou převahu, ale gólově ji již nedokázali tak snadno vyjádřit, jako na začátku utkání.