HC Energie Karlovy Vary

Budou to nervy, uvolněte se při doprovodném programu!

Šesté semifinálové utkání staví před energetiky nesnadný úkol. Pouze vítězství nad účastníkem hokejové ligy mistrů z Českých Budějovic je neprobudí ze snu o finále play off. Hokejisté HC Energie se opět těší na podporu vyprodaného stadionu. Několik šťastlivců ze 4680 fanoušků se vedle nezapomenutelného a vpravdě historického zápasu může těšit na ceny z pravidelných soutěží. Pro dva věrné permanentkáře je připraven balíček autokosmetiky od firmy AUTO DONTH a vstupenky na rockový koncerty od music agency VLNY. Tři pozorní chytači létajících talířů budou díky pětisetkorunovým poukazům výhodně nakupovat v prodejně ELECTRO WORLD. Na své si přijdou i nejlepší hráči utkání. Hvězdy zápasu budou oceněni dárkovým košem od společnosti AUTO DONTH a dárkovou soupravou porcelánu značky THUN - KARLOVARSKÝ PORCELÁN. Ceny předají zástupci města KARLOVY VARY. Na závěr přijde i balonková sprška od společnosti BALONSERVIS. Jako v celém play off Vás na zimní stadion doprovodí promo team HITRÁDA DRAGON. A jestli stihnou karlovarské fanoušky potěšit svým nástupem i žáci čtvrtých tříd, ukáže až jejich program na finálovém turnaji v Jihlavě.

NA PLAY OFF S FIRMOU AUTO DONTH

Společnost AUTO DONTH, s.r.o. vypravila zdarma pro nejvěrnější karlovarské fanoušky dva autobusy na obě utkání čtvrtfinálové série v Litvínově a stejný dárek připravila pro energetickou družinu i při všech třech dosavadních semifinálových duelech v Českých Budějovicích. A pokud karlovarští hokejisté vybojují rozhodující sedmý zápas na jihu Čech, firma AUTO DONTH opět plně uhradí náklady na výjezd dvou autobusů!

Společnost AUTO DONTH dále ocení dárkovým košem v hodnotě 2000,- Kč nejlepší hráče utkání a na balíček autokosmetiky od stejné firmy se mohou těšit i dva výherci z řad permanentkářů. Ti navíc získají i po dvou vstupenkách na koncert rockových skupin od Music agency VLNY.

Udělejte si radost v ELECTRO WORLDU

Trocha štěstí, rychlá reakce a můžete si užívat nákupy kvalitní elektroniky! Karlovarská prodejna společnosti ELECTRO WORLD připravila fanouškům HC Energie pro všechna zbývající utkání letošní sezóny zajímavou soutěž. Při každém zápase budou mezi diváky vhozeny tři létající talíře, jejichž šťastní majitelé se mohou těšit na poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč! Tři výherci každého kola obdrží vedle hlavní ceny i drobné propagační předměty v barvách HC Energie.

FOTOSOUTĚŽ O2 EXTRALIGY

Netradiční výzvu položila před běžné fanoušky i profesionální fotografy společnost BPA sport marketing a.s. Do soutěže o velmi zajímavé ceny se může přihlásit každý, kdo letos vyfotí (nebo již vyfotil) zajímavý moment na zimním stadionu v průběhu utkání O2 extraligy. Nejpovedenější snímky se posléze stanou součástí unikátní putovní výstavy a sezónního kalendáře.

PLAY OFF MANIA Vás provede vyřazovacími boji!

Postup karlovarského áčka, juniorů i dorostu, navíc z předních příček extraligových tabulek, je tou nejlepší příležitostí k vydání unikátní publikace. Průvodce karlovarského fanouška pro play off Vám nabídne rozhovory s trenéry dorostu, juniorů i áčka, interview s „těžebními věžemi“, statistický servis, popis systému play off a hrací termíny jednotlivých utkání. Lahůdkou pak bude pro každého hokejového labužníka velký plakát se všemi aktéry play off! Karlovarský fanoušek se bez PLAY OFF MANIE nemůže obejít. Tím spíše, že celá publikace bude prvním třem tisícovkám fanoušků distribuována díky spolupráci se společností KV TISK zcela ZDARMA.


Zelená linka do kabiny energetiků

Chcete povzbudit hráče HC Energie v jejich boji s českobudějovickým Mountfieldem? Máte na srdci nějaký bojovný vzkaz, důležitou radu nebo jen chcete vyjádřit obdiv svému oblíbenému hráči? Máte jedinečnou možnost! Prostřednictví nové rubriky "ZELENÁ LINKA" můžete poslat prostřednictvím oficiálního klubového webu svůj vzkaz přímo do kabiny! Hráči HC Energie se těší na Vaše příspěvky!


Související články

Ohlasy k zápasu | po 31.3.2008

Michal Dobroň: Budějovice to prostě neunesly

A team HC Energie | pá 28.3.2008

Vyprodáno - v neděli opět před plným domem!