HC Energie Karlovy Vary

Bylo to naše zatím nejhorší utkání, láteřil Skuhravý

V krátkém rozhovoru s kapitánem Václavem Skuhravým se vracíme k úternímu utkání. Hokejisté Třince přijeli na západ Čech s defenzivní taktikou a přestože se tímto stylem prezentují již delší dobu, na Energii to i tentokrát stačilo. Centr prvního karlovarského útoku tak příliš důvodů ke spokojenosti neměl.
Co bylo rozhodující v utkání?
Třinec hrál hodně obětavě. Jejich hráči padali do střel a doslova nás vylehali. My jsme se jejich hře bohužel přizpůsobili. Prostě jsme hráli špatně.

Jaký měl vliv na utkání fakt, že bylo hodně vyloučených?
Samozřejmě, že vliv to mělo. Někteří hráči se nedostávali tak často do hry a další toho na druhou stranu měli po druhé třetině plné zuby. Ale jak už jsem řekl, my jsme se jim přizpůsobili v pohybu a to byl také jeden z rozhodujících argumentů.

Do vyrovnávací branky na 1:1 jste byli lepším týmem...
To je pravda. Oni přijeli s tím, že budou bránit. Když nám dali první gól, tak to zavřeli. Když se někdo podíval na to, jak zakládáme útok, tak mu bylo jasné, že se tam jen tak nedostaneme.

Další rozhodující argument byly přesilovky...
Hráli jsme pět na tři, čtyři na tři a nedali jsme. Oni to okolo Čechmánka zamkli a nikoho tam nepustili. Důkazem toho byla i poslední střela, kterou dostal Výtisk do hlavy.

Rozhodující chyba asi přišla před vyrovnávací brankou. Co myslíte?
My jsme špatně vystřídali. Jejich hráč byl sám na modrý a dal nám gól. To byla naše hrubá chyba.

Kdybyste měl toto utkání zhodnotit jednou větou. Co byste řekl?
Z naší strany nejhorší utkání, které jsme doposud odehráli.

Související články