HC Energie Karlovy Vary

Další zastávkou fotbalové tour je stadion Střelnice v Aši

Ve čtvrtek 25. června čeká hokejisty A-týmu už čtvrté fotbalové zastavení v regionu. Tentokrát míří do Aše, kde se na hřišti Střelnice utkají s domácími fotbalisty TJ Jiskra. Zápas se hraje od 17 hodin a pro návštěvníky je opět připraven zajímavý program.

Prvních tři utkání letošní fotbalové tour skončila rozdílnými výsledky. Hokejisté prohráli nejprve v Toužimi poměrem 5:10. V Květnu pak deklasovali Strunal Luby 8:1. V červnu se pak parta pod vedením maséra a „trenéra“ Davide Merce představila v Hormím Slavkově, kde tamnímu Spartaku podlehla těsně 4:5.

„Pokud se podíváme za všemi třemi duely, tak byl jasně vidět rozdíl v kvalitě celků. Toužim dokázala, že fotbal hrát umí. Spartak Horní Slavkov, kdyby hrál ve složení, jako v prvním poločase, tak by nás také porazil větším rozdílem. Oba týmy hrají krajský přebor a to je na nás velice kvalitní soutěž. Luby hrají okresní přebor Chebska a dokázali jsme je porazit vysokým rozdílem,“ ohlížel se za zápasy trenér Karel Mlejnek a pokračoval: „Vyrovnanou partii můžeme hrát s týmy z I.A nebo I.B třídy. Uvidíme, jak to bude vypadat v Aši.“

V Aši bude utkání rozehráno v 17 hodin, ale doprovodný program začne už o půl hodinky dříve. Sportovní redakce regionálních Deníků v Karlových Varech, která celou fotbalovou tour HC Energie organizuje, připravila pro diváky řadu soutěží. Opět si příchozí na hřiště mohou odnést vstupenky na domácí utkání HC Energie, pivo Radegast nebo grilované selátko z minipivovaru Sv. Florián v Lokti. Pro děti jsou pak připravené malé stavebnice Lego.

Na odměnu se mohou těšit i nejlepší hráči obou celků, ceny jim věnuje společnost Vera Gurmet z Toužimi. Návštěvníci utkání pak také mít možnost objednat si předplatné Deníku a k němu obdržet jako dárek porcelán od Ateliéru JM Lesov nebo karton piv Radegast.