HC Energie Karlovy Vary

Energetici se zúčastnili charitativního golfového turnaje

Útočníci Václav Skuhravý s Petrem Gřegořkem, brankář Lukáš Mensator a asistent trenéra Martin Pešout ve středu 8. června hájili barvy Energie na hřišti Astoria Golf Resort v Cihelnách. Na akci, jejíž výtěžek poputuje na podporu střediska Onko Unie pro osvětu veřejnosti v oblasti nádorových onemocnění, si nevedli vůbec špatně. Kapitán Energie v kategorii golfistů s handicapem 18,1 – 36 obsadil druhé místo, trenér Pešout v elitní kategorii hráčů s handicapem 0 – 18,0 skončil na místě čtvrtém. Podrobnosti a fotografie z turnaje přinášíme dále v článku.

Dne 8. 6. 2011 se konal na golfovém hřišti Astoria Golf Resort a.s. - Cihelny 1. ročník komerční části charitativních golfových turnajů pod názvem Pink Ribbon Golf Tournaments 2011 – boj proti rakovině prsu. Záštitu nad akcí převzal 1. náměstek hejtmana Karlovarského kraje Mgr. Martin Havel. Výtěžek bude věnován společnosti Onko Unie o.p.s., partnerovi Pink Ribbon Golf v České republice.

Akce byla podpořena řadou doprovodných akcí včetně módní přehlídky v podání MISS ČR 2009 Anety Vignerové a modelek agentury Czechoslovak Models či soutěže v odpalu o diamantový šperk. Vítězové si odnesli poháry z dílny sklárny Moser.

FOTOGRAFIE