HC Energie Karlovy Vary

Energie hlásí změny v kádru, tři útočníci míří na hostování

Po dohodě vedení klubu a trenérů A-týmu hlásí Energie změny ve složení kádru prvního mužstva. Na měsíční hostování odchází do Ústí nad Labem útočník Michal Vachovec, na stejně dlouhou dobu míří do Frýdku-Místku další dva forvardi ze širšího kádru, Tomáš Harkabus a Martin Osmík.

„Všichni tři hráči odchází na časově omezené hostování do jiných klubů, ze kterých si je po měsíci můžeme stáhnout zpátky. Tomáš Harkabus s Martinem Osmíkem z důvodu našeho širšího kádru nemají takové herní vytížení, jaké bychom chtěli. Michal Vachovec se po uzdravení všech hráčů aktuálně nevejde mezi dvanáct hrajících útočníků. Využili jsme tak možnost dát našim hráčům prostor v kvalitních klubech WSM ligy,“ uvedl ke změnám v kádru sportovní manažer klubu Jaromír Kverka starší.

Michal Vachovec v letošní sezoně odehrál za A-tým Energie sedmnáct utkání, ve kterých si připsal dvě asistence. Tomáš Harkabus s Martinem Osmíkem nastupovali střídavě za Karlovy Vary a také za druholigový Baník Sokolov, ve kterém patřili k nejproduktivnějším hráčům.