HC Energie Karlovy Vary

Fotovýstavu zakončila autogramiáda

Po měsíci a půl opouští pizzerii v tréninkové hale prodejní výstava fotografií Jany Mensatorové. Charitativní projekt na závěr prostřednictvím autogramiády podpořili i hokejisté Energie. Fotografie z autogramiády přinášíme v galerii.

Z hokejistů A-týmu se přišli fanouškům podepsat Lukáš Pech, Vojtěch Polák, Jan Košťál, kapitán Martin Zaťovič, ale také Václav Skuhravý se synem Matějem, který se pod svojí fotografii s tátou a bratrem Kubou také s radostí podepisoval.

Kromě členů A-týmu mohli návštěvníci získat podpis také sledge hokejisty Jiřího Bergera, dlouholeté kapitánky ženského týmu Jitky Bauerové či samotné autorky snímků Jany Mensatorové.

Na akci zavítalo množství fanoušků, kteří měli zájem o podpis svých oblíbenců, ale rovněž chtěli přispět na dobrou věc. Celý výtěžek prodejní výstavy se vyšplhal na 28 tisíc korun, které budou v pondělí 4. února předány Krajskému dětskému domovu pro děti do 3 let v Zítkově ulici.

Tímto děkujeme všem, kteří akci podpořili organizačně či přímo zakoupením alba nebo konkrétní fotografie ve velkém formátu.


Více fotografií