HC Energie Karlovy Vary

Kdo uspěje v souboji extraligových klubů?

Duel současných extraligových klubů, které hájí své místo v nejvyšší soutěži, je tu. Na led KV Areny přijíždí Dynamo, jehož herní i výsledková krize se přenesla i do startu baráže. Přijďte energetiky podpořit v souboji o důležité body, úvodní buly je naplánováno na 15:30.
Kde sledovat utkání: Online přenos | Video přenos
Vstupenky zakoupíte na: Ticketportal.cz

Krize se prohlubuje, zlepšení není na dohled

Pardubicím se play-out příliš nezdařilo. Tým trenéra Miloše Holaně inkasovalo v zápasech o umístění nejvíce branek (29) a dokázalo jen jednou zvítězit v základní hrací době. Ani v bojích o udržení extraligové příslušnosti se zatím Dynamu výsledkově nedaří. Po porážce s Motorem (1:2) a Duklou (3:4 po prodloužení) nic nenasvědčuje lepším zítřkům. V barážové tabulce patří Východočechům poslední, tedy sestupové místo. Jediný bod mají již ze zmíněného duelu s Jihlavou, ve kterém byla po většinu času lepším celkem právě Dukla. O veledůležité body se pokusí Pardubičtí v nedělním klání na ledě karlovarské Energie, která usiluje o první místo v barážové tabulce. Kdo se bude radovat po sedmém vzájemném souboji v letošním ročníku?

Útok táhne Nahodil

Mezi nejlepší hráče trápících se Pardubic patří beze sporu Lukáš Nahodil. Osmadvacetiletý forvard nasbíral v play-out nejvíce kanadských bodů (5+0) ze všech hráčů Dynama a i v baráži zatím vede týmovou produktivitu (2+0). Nahodilovi se střelecky daří, jenže jeden hráč nemůže vyhrávat zápasy. K němu se musí přidat další, především ti zkušenější hokejisté. Brankářská dvojice Hübl - Růžička nemá příliš oslnivá čísla. Ve skupině o umístění se ani jeden z gólmanů nedostal přes 83% úspěšnost zákroků, oba odchytali tři utkání. V baráži se mezi tři tyče dostal pouze Martin Růžička, jenž měl ve dvou zápasech úspěšnost zásahů 91.18 %, obdržel šest gólů a ani jednou nedovedl Dynamo k vítězství.

Související články

Ohlasy k zápasu | ne 2.4.2017

Zápas rozhodly fauly, mrzí Jakuba Fleka