HC Energie Karlovy Vary

Na Růžáku začaly prázdniny, energetici odměnili nejlepší školáky

Už tradičním předáváním podepsaných hokejek a drobných dárků pro nejšikovnější hokejisty-školáky zakončili hokejisté A-týmu školní rok na ZŠ Krušnohorská, se kterou klub dlouhodobě spolupracuje. Michal Gulaši, Václav Skuhravý a Martin Zaťovič v každém ročníku ocenili nejlepší individuality vybrané klubem a školou. Poděkování a pozorností od zástupců klubu se dostalo i třídním učitelům a řediteli školy Mgr. Miroslavu Peerovi. Fotografie z předávání přinášíme v galerii.

S týdenním předstihem byl na partnerské základní škole Krušnohorská v Karlových Varech na Růžovém vrchu zakončen předáním vysvědčení školní rok. Mladí hokejisté zcela určitě s velkou radostí přivítali delší prázdniny, než budou mít jejich vrstevníci z jiných karlovarských základních škol. Ty jim „zařídila“ částečné rekonstrukce školy.

U příležitosti předávání vysvědčení vedení mládežnického úseku HC Energie Karlovy Vary každoročně ve spolupráci se školou oceňuje nejlepší žáky jednotlivých ročníků a tříd. Slavnostního vyhodnocení byli přítomni i hráči A-mužstva Václav Skuhravý, Michal Gulaši a Martin Zaťovič, kteří svým možným nástupcům předali hokejky s podpisem a poblahopřáli jim hodně zdaru do dalších školních i hokejových ročníků.

Vedení klubu zároveň předalo malé dárky třídním učitelům jednotlivých tříd za jejich nelehkou práci během celého školního roku. Mladí hokejisté mají v průběhu hokejové sezony upravený školní režim tak, aby obstáli nejenom ve škole, ale i na ledové ploše. Vedení klubu touto cestou děkuje třídním učitelům Alici Jandošové, Petře Löbelové, Ivaně Hanouskové, Ivetě Šikové, Miroslavu Kuciánovi, Jindřichu Haškovi, Andree Lenkové, Václavu Eismannovi a především řediteli školy Miroslavu Peerovi.


Fotogalerie z předávání

Ocenění jednotlivci – za klub
2002 Alexandr Remeš
2001 Zdeněk Horváth
2000 Vít Jiskra
1999 Filip Bernáth
1998 Tomáš Vildumetz
Ocenění jednotlivci – za školu
4. třída Matyáš Raim
5. třída Patrik Šťastný
6. třída David Cankov
7. třída Dan Kellner
8. třída Dominik Beer
9. třída David Prachař