Náročný týden karlovarských žáčků

K a r l o v y  V a r y - Dokonce tři soutěžní utkání musely v minulém týdnu odehrát některé žákovské kategorie. Nejvíce na náročný program doplatila osmá třída. Ani v jednom střetnutí nebodovala, navíc ve dvou víkendových zápasech nedokázala vstřelit branku. Tři body si celkem připsali "deváťáci." Rovněž padesátiprocentní úspěšností se mohou pochlubit žáci sedmé třídy.
9. třída

HC Karlovy Vary - Most 4:3

Branky: Slovák 3, Majer.

Po celé utkání jsme měli územní převahu a zaslouženě jsme zvítězili. Soupeř snížil skóre až v samém závěru, kdy výhodu jednoho hráče v poli ještě zvýraznil odvoláním brankáře. Ve zbylých vteřinách jsme hru kontrolovali a nedovolili protivníkovi ohrozit naší branku.

Litvínov - HC Karlovy Vary 8:2

Branky: Juriš, Sláma.

Když jsme v polovině utkání snížili na 2:1, tajně jsme začali doufat, že bychom se soupeřem, který má v sestavě deset hráčů ročníku 1987, mohli uhrát solidní výsledek. Naděje se rozplynuly ještě do konce druhé třetiny zásluhou několika zbytečných individuálních chyb.

HC Karlovy Vary - Chomutov 4:4

Branky: Sláma 2, Fišar, Děkan.

Po druhé třetině byla na našich hráčích vidět únava ze sobotního utkání, pak jsme se ale obdivuhodným způsobem zvedli a utkání dokázali zremizovat. V poslední minutě jsme byli se čtyřmi útočníky na hřišti dokonce blízko vítězství.

8. třída

HC Karlovy Vary - Most 2:5

Branky: Šaling, Polák.

Bohužel hned v úvodu jsme inkasovali dvě slepené branky, které ovlivnily další průběh střetnutí. Nedařila se nám hra v oslabení, ve které jsme inkasovali další dva góly. V závěrečné části se karlovarští osmáci chtěli pokusit o zdramatizování. To však soupeř zodpovědným výkonem nedovolil.

Litvínov - HC Karlovy Vary 9:0

Na ledě vedoucího celku tabulky se Karlovarským vstup do utkání vůbec nepodařil. Po pěti minutách byl stav 4:0 ve prospěch Chemopetrolu. S výměnou gólmana se přísun branek zastavil.

HC Karlovy Vary - Chomutov 0:5

Za celý víkend nenašla naše 8. třída střelce. Výborně jsme sice odehráli první polovinu zápasu, jenže z prvního gólu v naší síti se hráči do konce druhé třetiny nevzpamatovali, což jasně poznamenalo další vývoj souboje.

7. třída

HC Louny - HC Karlovy Vary 4:1

Branky: Všetečka.

Lounská sedmá třída je letos opravdu vynikající, což potvrdila skvělým výkonem i v tomto utkání.

HC Keramika Plzeň - HC Karlovy Vary 2:2

Branky: Tyrk, Balšán.

Na plzeňském ledě jsme si zaslouženě připsali do tabulky jeden bod.

HC Karlovy Vary - SK Kadaň 2:1

Branky: Biel , Tašner.

V bojovném zápase dokázali naši chlapci i příkladnou obětavostí těsný náskok udržet až do závěrečné serény.

6. třída

HC Louny - HC Karlovy Vary 0:6

Branky: Černý 3 , Šaling 2, Schusser.

Konečný výsledek odpovídá dění na ledové ploše. Karlovarští po celý zápas svého soupeře jasně přehrávali. Výsledek výstižně odráží poměr sil na ledě.

HC Keramika Plzeň - HC Karlovy Vary 5:4

Branky: Pavlů, Schusser, Jakubal, Holba.

Chlapci sahali po bodu, ale nedokázali v závěru utkání překonat domácího brankáře.

4. a 5. třída

HC Karlovy Vary - Děčín - nehráno. Soupeř se kvůli finančním problémům k utkáním nedostavil.