Nejdůležitější po dnešku je, že máme play-off, těší Kangasniemiho

Po nepovedené první části si vzal slovo Iikka Kangasniemi. Finský šikula se dvěma asistencemi v prostřední části podílel na obratu, ve třetí dvacetiminutovce pak po samostatném úniku zavěsil na konečných 5:1.

Iikko, zaznamenal jste dvě asistence, gól, výhru a postup do play-off, zkrátka perfektní zápas...
Jo, hráli jsme dobře. Nejdůležitější je, že máme play-off.

Spartu jste letos porazili už potřetí, jde o tedy o vašeho oblíbeného soupeře?
Proti těm nejlepším týmům je to vždycky speciální. Proti Spartě je to třetí výhra, což je super, předvedli jsme dobrou práci.

První třetina byla herně vyrovnanější, pak jste ale začali být lepším týmem a vyslali 40 střel, chcete se takto prezentovat i do play-off?
Ano, ty první dvě třetiny byly tak nějak vyrovnané. Ve třetí třetině jsme pak hráli hodně přesilovek, to nám zápas hodně ulehčilo.

Nejen dnes, ale po celou sezonu předváděl perfektní výkony Dominik Frodl...
Je důležité mít skvělého gólmana, kterému můžete věřit. Hodně nám pomáhá. Je výborné před ním hrát.

Poslední zápas základní části sehrajete na kladenském ledě, jak se na něj připravit?
Musíme si pořád hrát to svoje a pokračovat tak i do předkola.

Poslední zápasy se míchalo se sestavou, bylo její složení dnes to pravé?
Dnes si to sedlo. S Jiřím Černochem a Ondřejem Beránkem se mi hraje dobře. Myslím si, že hrály výborně i další tři lajny, takže je to výborné.