HC Energie Karlovy Vary

Permanentní vstupenky na sezonu 2018/19

Od 1.srpna jsou všechny permanentky ve volném prodeji. Prodej probíhá v sekretariátu klubu každý všední den, mimo den ve kterých se hrají zápasy, od 14:00 do 16:30 hodin.

Kdy?

Výhody permanentky

  • neplatíte za pět zápasů základní části
  • neplatíte za přípravná utkání
  • v nadstavbových částech Tipsport extraligy budou vaše místa do určitého termínu rezervována a máte na ně předkupní právo
  • 15% sleva při nákupu ve fanshopu společnosti ALL SPORTS v KV Areně
  • sleva na narozeninové přání zveřejněné na kostce během utkání

Od 1. srpna jsou již všechny permanentní vstupenky v režimu volné, tzn. místa, která byla v režimu rezervace, budou již ve volném prodeji a může ji zakoupit jakýkoli zájemce.

Permanentní vstupenky si můžete zakoupit v sekretariátu klubu ve všední dny (mimo den zápasů) v čase 14:00 – 16:30 hodin.

Online prodej

On-line prodej permanentek byl ukončen 9. září.

Cenové kategorie

Pro sezonu 2018/19 se hlediště KV Areny nově rozdělilo na tři cenové kategorie.

Do kategorie III lze také zakoupit permanentní vstupenku pro vozíčkáře a ZTP/P za cenu 1100 Kč.

Doprovod u vozíčkářů a ZTP/P za permanentní vstupenku neplatí, ale musí být vystavena souběžně a na vedlejší místo.

Permanentní vstupenky lze zakoupit i během sezony. Jejich cena se vypočítá z ceny vstupenky a zbývajícího počtu utkání základní části. Nákup lze provést nejpozději do 31. prosince 2018.

Pro firemní zájemce, kteří při zakoupení permanentních vstupenek potřebují vystavit daňový doklad, probíhá prodej od 14:00 do 16:00 hodin v sekretariátu klubu. Hromadnou objednávku (na více než 5 permanentních vstupenek) lze zaslat na klubový email hokejkv@hokejkv.cz.

Jednotlivé vstupné

Pro jednotlivé vstupenky jsou stanoveny tři cenové kategorie.

Základní ceny jednotlivého vstupného

Kat.SektoryZákladní cena
I. 101, 102, 109, 110, 111, 118 220 Kč
II. 103, 104, 107, 108, 112, 113, 116, 117 160 Kč
III. 105, 106, 114, 115 120 Kč
ZTP/P,
vozíčkář
105, 106, 114, 115 50 Kč

Slevy

Podmínky jednotlivých slev zůstávají při prodeji permanentních vstupenek stejné jako v minulých sezonách. Sleva ve výši 50 % je poskytnuta seniorům nad 65 let, držitelům průkazů ZTP a dětem do výšky 130 cm. Studenti mohou uplatnit slevu ve výši 30 %. Slevy se, stejně jako v předcházejících sezonách, neslučují. Držitel zlevněné permanentky či vstupenky (senior, ZTP, student) může být u turniketu při vstupu do KV Areny na utkání vyzván k předložení platného osobního průkazu, či průkazu prokazujícího oprávněnost slevy.

Hromadné objednávky

Zájemci o hromadné objednávky (firemní, odbory apod.) mohou své požadavky vyřídit osobně v sekretariátu klubu po předchozí telefonické dohodě u p. Jiřího Holého, tel. 602 120 320.

Bonus pro členy věrnostního klubu

Jste-li členem věrnostního společenství Lyoness / Cashback world a našeho klubu, předložte při nákupu na pokladně č. 2 svou členskou kartičku věrnostního programu a ihned Vám bude zpětná náhrada vložena do systému. Výhodu pro člena věrnostního programu HC Energie můžete uplatnit po celou dobu prodeje permanentních, a následně i jednotlivých vstupenek na utkání (vždy však na pokladně č. 2).

Na která utkání se permanentka vztahuje?

Permanentní vstupenka na sezonu 2018/19 se vztahuje na všechna domácí utkání HC Energie v základní části (26 utkání) a dále na všechny domácí přípravné zápasy A-týmu před sezonou, hrané v KV Areně.

Děti do 3 let vstup zdarma

Děti do 3 let mají vstup zdarma a bez vstupenky s podmínkou, že si dítě rodič posadí na klín (dítě nemá nárok na vlastní sedadlo). Tato možnost platí jen na základní část, a nevztahuje se na VIP zónu (VIP restaurace, skyboxy).

Permanentky do VIP zóny

Permanentní vstupenky ani jednorázové vstupenky do VIP zóny (skyboxy, VIP restaurace) se neprodávají. Vydávají se výhradně reklamním partnerům a hostům klubu. Do VIP zóny je možný vstup bez vstupenky pouze dětem do věku 1 roku (dětem, které ještě samy nechodí). Děti od 1 roku výše musí mít vlastní platnou VIP kartu (vstupenku) do VIP zóny pro příslušnou sezonu.

Dotazy?

Chybí Vám v tomto článku nějaká informace? Případně něčemu úplně nerozumíte? Nebojte se zeptat! Otázky můžete pokládat v rubrice ptejte se.