HC Energie Karlovy Vary

Přijďte na páteční utkání s tiketem loterie Tipšestka a odejděte s milionem!

Staňte se s loterií Tipšestka během hokejového zápasu milionářem. Takovou jedinečnou příležitost budete mít už během pátečního utkání Tipsport extraligy v Karlových Varech díky soutěži Milionová střela. Stačí s sebou přinést vsazený tiket Tipšestky a mít trochu štěstí. Těšit se můžete také na sličné dívky z Tipsport Teamu.

Na ledové ploše bude živo, a to nejen díky hokejistům. Čeká vás hokejový boj, skvělá atmosféra, ale napínavé budou netradičně i přestávky. Půjde o hodně, ve hře bude balík peněz!

V první přestávce vybere moderátor za pomoci Tipsport Teamu šest soutěžících, kteří budou mít exkluzivní možnost hrát přímo v hale o milion korun. Pozor! Podmínkou je, mít u sebe tiket Tipšestky. Vsaďte si před zápasem v našich pobočkách. Pak už jen stačí najít v sobě hokejového „ostrostřelce“ a je to v kapse. Vaším soutěžním úkolem totiž bude z poloviny trefit hokejkou puk tak, aby prošel dírou v brance. Pokud se vám zadaří a puk se dostane otvorem za brankovou čáru, jeden milion korun je váš. Zkusíte své štěstí v Milionové střele i vy?

Do Karlových Varů přijíždí i Tipsport Team a k dispozici bude VIP lóže. Nejúspěšnější sázkaři v rámci Tiphokojové5 tak budou moci sledovat jak zápas, tak Milionovou střelu z Tipsport Lounge a užívat si společnost krásných slečen z Tipsport Teamu.

Související články

Preview k zápasu | čt 19.1.2012

Zaskočí tápající Energie rozjetou Slavii?