HC Energie Karlovy Vary

Setkejte se s energetiky i na jaře a v létě!

Hokejisty Energie můžete vidět v akci i mimo soutěžní sezonu. Během jara a léta plánuje klub řadu setkání s fanoušky a to nejen v Karlových Varech. Na přátelská fotbalová utkání spojená s autogramiádou a soutěžemi se tak mohou těšit například v Chebu a Krásně, mezi děti se karlovarští hokejisté vydají také v rámci Dne dětí. Článek průběžně aktualizujeme.

19.5.2018, Karlovy Vary - Volnočasový areál Rolava

Sporťáček - Wannado festival 2018

Tradičního festivalu sportů pro děti se v roce 2018 znovu zúčastnili i energetici - Ondřej Kuchař, Jaromír Kverka a Václav Skuhravý.

Reportáž | Ohlasy | Fotogalerie

29.5.2018, Karlovy Vary - tuhnický areál

Běháme s Energií 2018

Zakončení sezony 2017/18 si s karlovarskou přípravkou během 4. ročníku tradičního běžeckého závodu užili i Václav Skuhravý, Filip Novotný a Stanislav Balán.

Reportáž | Fotogalerie

2.6.2018, Karlovy Vary - areál DDM Stará Role

Den dětí

Sobotní odpoledne patřilo dětem. Oslavy jejich svátku ve Staré Roli se zúčastnila i dvojice energetiků, Jaromír Kverka a Marek Švec, kteří se více než dvě hodiny věnovali všem dětským návštěvníkům.

Reportáž | Fotogalerie

7.6.2018, Krásno

Přátelské fotbalové utkání TJ Baník Krásno - HC Energie

Úvodní fotbalový duel letošní sezony Energetici zvládli. Na hřišti Baníku Krásno zvítězili 5:2, třemi góly zazářil Ondřej Beránek, po jedné trefě přidali Tomáš Závorka a Jan Bečka.

Reportáž | Ohlasy

9.6.2018, Velký Rybník

Benefiční den s Toničkou

V rámci tradiční benefice dorazili na autogramiádu trenér A-týmu Martin Pešout společně s Jakubem Flekem a Sebastianem Gorčíkem.

16.6.2018, amfiteátr Loket

Den s rodinou v Lokti

Do Lokte vyrazili mezi fanoušky i se svými rodinami Tomáš Závorka, Ondřej Kuchař, Martin Rohan a asistent trenéra Tomáš Mariška.

16.6.2018, SD Aréna, Chomutov

Red Bull Urban Buly

Energetici vyrazili na turnaj série Red Bull Urban Buly do Chomutova. Jaromír Kverka, Dávid Gríger a Matic Podlipnik bojovali, v konkurenci dalších 40 týmů obsadili 21. místo. .

Reportáž

21.6.2018, Cheb

Přátelské fotbalové utkání FK Hvězda Cheb - HC Energie

I ve druhém utkání Fotbalové tour energetici dokázali bodovat, z hřiště chebské Hvězdy vezou cennou remízu 4:4. Skórovali Václav Skuhravý, Ondřej Beránek, Jakub Flek a Marek Švec.

Reportáž | Ohlasy | Fotogalerie| Sestřih branek

25.6.2018, 17:00-19:00, Karlovy Vary

Otevřený trénink A-týmu

Podívat se, jak energetici trénují během letní přípravy, se přišlo na pět desítek karlovarských fanoušků. Několik z nich si náročnou fyzickou dřinu vyzkoušelo na vlastní kůži.

Ohlasy

27.6.2018, 18:00, Hala míčových sportů, Karlovy Vary

Florbalová bitva FB Hurrican - HC Energie

V přátelském florbalovém utkání se ve středu 27.6. postaví proti sobě hokejisté HC Energie Karlovy Vary a florbalisté FB Hurrican Karlovy Vary. Doražte i vy okusit neopakovatelnou atmosféru.

28.6.2018, 17:00, hřiště Bohatice, Karlovy Vary

Hokejbalový turnaj s fanoušky

Po roční pauze se znovu vrací hokejbalový souboj karlovarských hokejistů s jejich příznivci. Neformální setkání uzavře letošní bohatý výčet letních akcí.