HC Energie Karlovy Vary

Školáci na Znojmo zadarmo, připraveny další akce pro diváky

Ještě jedno domácí utkání před reprezentační přestávkou před sebou mají karlovarští hokejisté. Napínavý a důležitý duel se Znojmem okoření i několik akcí pro fanoušky. Všichni žáci základních škol mají vstup na toto utkání zdarma, na pokladně stačí předložit žákovskou knížku. Svůj pobyt s týmem HC Energie v průběhu celého utkání si užije i vítěz soutěže "Místo na střídačce". První přestávka bude patřit vozům značky Renault ze stáje společnosti Auto Mudra. A jako vždy si budete moci zasoutěžit o permanentky do Spinning Clubu a Fitness Centra Imperial a také v tradiční Reebok pauze.

Žáci základních škol na Znojmo ZADARMO!

První pololetí je na svém konci a všichni školáci si za své snažení zaslouží odměnu. HC Energie připravila pro všechny své mladé fanoušky dárek v podobě volné vstupenky na čtvrteční utkání se Znojemskými orly. Pokud jsi žákem základní školy, máme pro tebe připravenou vstupenku k stání úplně zadarmo! U pokladny č. 2 stačí ukázat žákovskou knížku a vstupenka je Tvoje. Proto nezapomeň – ve čtvrtek na Znojmo se žákovskou! Těšíme se na Tebe i Tvé kamarády. Počet volných vstupenek je omezen kapacitou zimního stadionu.

Vítěz soutěže usedne přímo mezi energetiky

Druhý ročník soutěže "Místo na střídačce" přichází do svého finiše. Svého vítěze už zná i karlovarská část soutěže. A právě na nejlepšího tipéra čeká zajímavý zážitek při utkání se Znojmem. Vítěz se může těšit nejen na zbrusu novou televizi, ale především na strávení celého utkání s týmem HC Energie! Fotografie z loňského ročníku vyvrcholení soutěže a rozhovor s vítězem naleznete zde. Podrobnosti o soutěži přinášíme uvnitř článku, veškeré další podrobnosti včetně pravidel neleznete na www.o2hokej.cz.

Fanouškům motorismu se představí renaulty od společnosti AUTO MUDRA

První přestávka čtvrtečního duelu bude patřit představovací akci společnosti AUTO MUDRA. Prohlédnout si budete moci nové skvosty ze stáje RENAULT.

Předveďte se v REEBOK pauze!

Značka REEBOK pro Vás pro extraligovou sezonu 2008/09 připravila zcela unikátní přestávkový program. Vždy o druhé přestávce soutěžního utkání pozveme na ledovou plochu dva vylosované diváky, kteří ukážou světu svůj sportovní talent ve sledgehokejovém slalomu. Soutěžící se mohou těšit na hodnotné ceny v barvách značky REEBOK. Ve hře budou sportovní tašky, ručníky, čepice, kšiltovky a pro soutěžící slečny a paní i dámský sportovní set! Podrobnosti o soutěži. Fotografie z předchozích kol.

Hrajeme o permanentky do Spinning Clubu a Fitness Centra Imperial

Jako ve všech ostatních domácích zápasech HC Energie se mohou tři šťastlivci těšit na permanentky do Spinning Clubu a Fitness Centra Imperial. Vítězové mohou své tělo potrápit jak na spinningu, tak v klasické posilovně. Každý držitel sezonní vstupenky na utkání HC Energie v letošní sezoně navíc obdrží při zakoupení permanentku do Spinning Clubu a Fitness Centra Imperial s 20% slevou!

Tipujte s Dragonem!

Tipujete rádi na sportovní výsledky? Potom zpozorněte! HC Energie ve spolupráci s Hitrádiem Dragon vyhlašuje na každý domácí zápas karlovarských hokejistů tipovací soutěž. Stačí u promo teamu Hitrádia Dragon před hlavním vchodem na stadion vyplnit anketní lístek a pokud bude Váš tip správný a budete mít i trochu štěstí při losování, máte u nás schovány dvě vstupenky na následující utkání HC Energie a další dárky od Hitrádia Dragon.

MF Dnes vyhlásí dvě hvězdy utkání

Novinkou pro celou extraligovou sezonu 2008/09 je také vyhodnocování nejlepších hráčů každého utkání. Reportér MF Dnes vybere dvě největší hvězdy večera (z každého týmu jeden hráč), které budou bezprostředně po utkání dekorováni pěknými cenami. Tentokrát se nejlepší hráči utkání mohou těšit na porcelánovou soupravu od společnosti THUN - Karlovarský porcelán a malou pozornost od společnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka.

Hokejista, který bude během sezony nejčastěji oceněn jako nejlepší hráč utkání, bude na závěrečném Galavečeru extraligy vyhlášen nejlepším hokejistou sezony.

Vlastníte permanentku na tuto sezónu? Užijte si výhod u našich partnerů!

Vlastnit permanentní vstupenku na extraligovou sezónu 2008/09 neznamená jen výhodné vstupné na všechna domácí utkání úřadujících vicemistrů v základní části. HC Energie pro Vás připravila celou řadu výhod a překvapení. Jednou z nich je i možnost výhodného nákupu zboží a služeb u našich partnerů. Než půjdete nakupovat, nezapomeňte se podívat na stále aktualizovaný a rozšiřovaný seznam firem, které Vám oproti předložení platné sezónní vstupenky nabídnou jedinečné ceny. Pak už jenom stačí vzít svou permanentku a vyrazit na nákupy!

Nově si můžete užít 10% slevu na veškerý sortiment v karlovarské pobočce klenotnictví PRIMOSSA.

AKTUÁLNÍ SEZNAM PARTNERŮ A PODMÍNKY

Související články

Reportáž | čt 29.1.2009

Defenzivní zápletku rozřešil Sailer