HC Energie Karlovy Vary

V úterý Vás čeká boj s extraligovým nováčkem i tradiční doprovodný program

Další náročný hokejový týden odstartují karlovarští energetici již v úterý domácí bitvou s Mladou Bolaslaví. Utkání s extraligovým nováčkem doprovodí tradiční přestávkový program. Těšit se tak můžete třeba na předváděčku nových fiatů od společnosti CARS BAD, jako vždy si můžete zasoutěžit o permanentní vstupenky do Spinning Clubu a Fitness Centra Imperial a ve druhé přestávce přijde na řadu také sledgehokejová Reebok pauza. Zkrátka nepřijdou ani hvězdy utkání, které si za svůj výkon odnesou ceny od společností Thun - Karlovarský porcelán a Jan Becher - Karlovarská Becherovka. Nezapomeňte, že v úterním utkání máte poslední šanci bojovat se svým transparentem o autorádio a zapůjčení vozu Škoda Fabia od společnosti Cars Bad.

DENÍK a HC Energie Karlovy Vary Vás zvou na extraligu. K zakoupené vstupence na Mladou Boleslav druhá zdarma!

Chcete pozvat svého kamaráda na extraligové utkání HC Energie Karlovy Vary a ušetřit na vstupence? DENÍK pro Vás připravil unikátní příležitost! V sobotním a pondělním vydání Karlovarského DENÍKU naleznete kupón, po jehož předložení získáte na pokladně při zakoupení jedné vstupenky druhý lístek k stání zdarma! Akce se vztahuje na úterní střetnutí HC Energie - BK Mladá Boleslav (úterý 25. 10. od 18:00), počet vydaných vstupenek je omezen kapacitou stadionu.

Vyfoťte se u svého transparentu a vyhrajte na víkend vůz Škoda Fabia od společnosti CARS BAD

Rádi fandíte, máte kreativního ducha a chcete si zasoutěžit? Tak právě pro Vás připravila společnost CARS BAD ve spolupráci s klubem HC Energie zajímavou soutěž o pěkné ceny! Při domácích utkáních s Libercem, Kladnem, Spartou a Ml. Boleslaví můžete na zimním stadionu rozvinout svůj vlastní fanouškovský transparent, vyfotit se, poslat fotku na naší adresu redakce@hokejkv.cz a pak už Vám stačí jen trpělivě čekat, které dílko bude komisí složenou z hráčů HC Energie oceněno kvalitním autorádiem a zapůjčením vozu od společnosti Cars Bad na celý víkend! A pokud nevyhrajete? Nevadí! Čtyři vylosovaní soutěžící získají umytí svého vozu zdarma! Podrobnosti o soutěži naleznete po kliknutí na tento banner.

První pauzu zpestří fiaty od společnosti CARS BAD

První přestávka bude vyhrazena všem fandům krásný automobilů. Přímo na ledové ploše se představí zbrusu nové fiaty od společnosti Cars Bad.

Předveďte se v REEBOK pauze!

Značka REEBOK pro Vás pro extraligovou sezonu 2008/09 připravila zcela unikátní přestávkový program. Vždy o druhé přestávce soutěžního utkání pozveme na ledovou plochu dva vylosované diváky, kteří ukážou světu svůj sportovní talent ve sledgehokejovém slalomu. Soutěžící se mohou těšit na hodnotné ceny v barvách značky REEBOK. Ve hře budou sportovní tašky, ručníky, čepice, kšiltovky a pro soutěžící slečny a paní i dámský sportovní set! Podrobnosti o soutěži. Fotografie z předchozích kol.

Spinning a Fitcentrum Imperial se těší na fanoušky HC Energie!

Zima se blíží, a je tedy načase přemýšlet o tom, jak si udržet vypracovanou figuru i v období dlouhých večerů. Doslova ideální možnost pro všechny fanoušky HC Energie připravilo Spinning a Fitcentrum Imperial Karlovy Vary. Po předložení platné sezónní vstupenky na zápasy karlovarských hokejistů můžete získat permanentku na vstup do Spinning a Fitcentra Imperial s 20 % slevou! A to rozhodně není vše. Při každém dalším utkání HC Energie na domácím stadionu si tři vylosovaní fanoušci odnesou tuto permanentní vstupenku zcela zdarma. Na pokladnách zimního stadionu si rovněž můžete vyzvednout letáček s kupónem, který Vás opravňuje k využití 10% slevy na vstup do Spinning a Fitcentra Imperial. Jednotlivé slevy není možné kombinovat. Permanentní vstupenka opravňuje jejího držitele k využití 10 hodin spinningu a 10 hodin aerobiku nebo posilovny. Vzájemný poměr nabízených aktivit (spinning x aerobic nebo posilovna) je možné upravit podle Vašich potřeb.

Tipujte s Dragonem!

Tipujete rádi na sportovní výsledky? Potom zpozorněte! HC Energie ve spolupráci s Hitrádiem Dragon vyhlašuje na každý domácí zápas karlovarských hokejistů tipovací soutěž. Stačí u promo teamu Hitrádia Dragon před hlavním vchodem na stadion vyplnit anketní lístek a pokud bude Váš tip správný a budete mít i trochu štěstí při losování, máte u nás schovány dvě vstupenky na následující utkání HC Energie a další dárky od Hitrádia Dragon.

Energetici zbystřete, vánoční hokejový balíček čeká na Vás!

HC Energie Karlovy Vary pro své fanoušky připravila exkluzivní limitované vánoční balení, které určitě potěší pod stromečkem Vaše rodinné příslušníky, přátele a kamarády. Za akční cenu 350,- Kč naleznete v tomto vánočním balíčku knihu “Lední hokej ve městě horkých pramenů”, která byla vydaná k 75. výročí založení karlovarského hokeje a klubovou ročenku k této sezoně, DVD “Jubilejní stříbrná” připomínající loňskou cestu k rozhodujícímu sedmému zápasu finále se Slavií. Balíček dále ukrývá minidres do auta, puk 75 let hokeje v K. Varech a CD s klubovou hymnou. Tuto ojedinělou kolekci můžete zakoupit v Hockey Shopu na zimním stadionu (po-pá 15:00 - 18:00), nebo v sekretariátu klubu u slečny Červené.

MF Dnes vyhlásí dvě hvězdy utkání

Novinkou pro celou extraligovou sezonu 2008/09 je také vyhodnocování nejlepších hráčů každého utkání. Reportér MF Dnes vybere dvě největší hvězdy večera (z každého týmu jeden hráč), které budou bezprostředně po utkání dekorováni cenami od MF Dnes. Klub HC Energie pak každého odmění i cenou od společnosti THUN – Karlovarský porcelán a společnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka. Hokejista, který bude během sezony nejčastěji oceněn jako nejlepší hráč utkání, bude na závěrečném Galavečeru extraligy vyhlášen nejlepším hokejistou sezony.

Vlastníte permanentku na novou sezónu? Užijte si výhod u našich partnerů!

Vlastnit permanentní vstupenku na extraligovou sezónu 2008/09 neznamená jen výhodné vstupné na všechna domácí utkání úřadujících vicemistrů v základní části. HC Energie pro Vás připravila celou řadu výhod a překvapení. Jednou z nich je i možnost výhodného nákupu zboží a služeb u našich partnerů. Než půjdete nakupovat, nezapomeňte se podívat na stále aktualizovaný a rozšiřovaný seznam firem, které Vám oproti předložení platné sezónní vstupenky nabídnou jedinečné ceny. Pak už jenom stačí vzít svou permanentku a vyrazit na nákupy!

Nově si můžete užít o 20 % levnější tradiční thajskou masáž v nově otevřeném centru TAWAN na Mlýnském nábřeží. Více o střediscích TAWAN.

AKTUÁLNÍ SEZNAM PARTNERŮ A PODMÍNKY