HC Energie Karlovy Vary

Vydraž hokejovou výstroj největších bojovníků a užij si posezónní setkání

Souboj fanoušků začíná! Během play-off i bojů o udržení mají všichni příležitost bojovat o fanouškovskou čest a dát najevo podporu svému týmu. Mohou totiž vydražit artefakty prověřené tvrdou hrou, které do aukce věnovali největší bojovníci extraligy. Celkový výtěžek aukce poslouží příznivcům daného klubu a dražiteli, který vydraží artefakt za nejvyšší částku, na posezónní setkání s hráči klubu. Karlovarské fanoušky bude zajímat především možnost získat hokejku Michala Gualšiho.

„Ukaž, že jsi taky bojovník a podpoř svůj klub,“ vyzývá nejen fanoušky Bílých Tygrů liberecký kapitán Jan Výtisk, vítěz Radegast indexu za základní část. „Do dražby jsem věnoval zelenou helmu a doufám, že ji fanoušci vydraží za co nejvíc, abychom se pak všichni společně sešli v hospodě,“ říká s úsměvem svérázný obránce k jedné z nejzajímavějších položek aukce.

Zájemci se také mohou těšit na součásti výstroje dalších lídrů statistiky: hokejku Tomáše Voráčka (BK Mladá Boleslav), podepsanou hokejku Milana Doudery (HC Oceláři Třinec), podepsané rukavice Jana Jaroměřského (HC Olomouc), helmu Martina Štajnocha (HC Dynamo Pardubice), hokejku Petra Strapáče (HC Vítkovice Steel), podepsanou hokejku Josefa Kováčika (HC Kometa Brno), brusle Michala Trávníčka (HC Verva Litvínov), hokejku Michala Gulašiho (HC Energie Karlovy Vary), rukavice Martina Pláňka (Mountfield HK), podepsanou hokejku Davida Skleničky (HC Škoda Plzeň), podepsané brusle Michala Čajkovského (HC Sparta Praha), hokejku Oldřicha Kotvana (PSG Zlín) nebo hokejku Marka Tomici (Piráti Chomutov).

Artefakt, který bude vydražen za nejvyšší částku v rámci celé aukce, se stane vítězným. Jeho dražitel pro svůj klub a jeho fanoušky získává celkový výtěžek dražby, který je určen na posezónní setkání v hospodě s hráči daného klubu.

Bojovat o fanouškovskou čest a ukořistit součást výstroje lídrů statistiky Radegast index z každého týmu můžete do 22. dubna 2016 do 12 h na radegastindex.isport.blesk.cz. Dražbu hokejových artefaktů přináší v rámci play off TELH Radegast, oficiální pivo hokejové extraligy, ve spolupráci s iSport.cz.