HC Energie Karlovy Vary

Žáci budou hrát v nových dresech. Pomohli k nim fanoušci!

K a r l o v y V a r y – Jak klub slíbil, tak také plní! Z velikého úspěchu aukce hraných dresů uskutečněné po skončení minulé sezóny, těží budoucí hokejové naděje. Klub s vydatným přispěním z vlastních prostředků zakoupil pro žáky 2. – 9.tříd zcela nové hokejové dresy. Dle vyjádření generálního manažera Miroslava Vaňka je klub úspěchem akce nadšen a hodlá v ní pokračovat i po skončení této sezóny.
Z aukce hraných dresů A týmu HC Energie Karlovy Vary získal klub 47.291 Kč. Za tyto prostředky zakoupil, dle slibu před aukcí daného, 176ks dresů pro žáky od 2. do 9. třídy. Každý z osmi manšaftů tedy obdrží 22 dresů. Za dresy klub zaplatil 170.048 Kč. Z vlastních zdrojů tedy klub přispěl částkou 122.757 Kč.

„Celá akce se velmi povedla a jsme tomu moc rádi,“ vyjádřil se generální manažer klubu Miroslav Vaněk. „Chceme aukci dresů opět po sezóně opakovat. Mimo jiné také proto, že bychom rádi ještě něco z částky kterou přispěl klub, dostali zpět. Pokud udělá tým dobrý výsledek, čemuž věříme, určitě bude částka v aukci ještě větší, než loni.“


Generální manažer Miroslav Vaněk představuje nový dres pro žáky.