Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.4.Ve fotogalerii naleznete nové návrhy masek pro Lukáše Mensatora. Své návrhy můžete posílat nadále na e-mail soutez@hokejkv.cz. Osvěžit si můžete i pravidla soutěže.
29.4.V archivu soutěžních snímků na téma S Energií v srdci přibyla další zajímavá destinace. Čtenář podepsaný jako Fanouš Mates nám poslal fotografii ze španělské Mallorky.
23.4.V sobotu do arénySpolečnost KV Aréna pořádá v sobotu 25. dubna den otevřených dveří v multifunkčním areálu, který se od nové sezony stane domovem i karlovarských hokejistů. Akce začíná v 8:00, plánovaný konec je v 17:00. Vedle téměř hotové stavby si budete moci prohlédnout i mistrovský pohár za vítězství Energie v letošní extralize.
21.4.V audiogalerii naleznete několik nových nahrávek. Poslechnout si můžete vyjádření generálního manažera o změnách v kádru, majitele klubu o osudu starého stadionu i rozhovor s trenérem Antonikem a klubovými legendami.
21.4.Nové maskyVe fotogalerii naleznete nové návrhy masek pro Lukáše Mensatora. Své návrhy můžete posílat nadále na e-mail soutez@hokejkv.cz. Osvěžit si můžete i pravidla soutěže.
20.4.Z důvodu inventury a přípravy stěhování bude Fanshop na zimním stadionu i E-shop na tomto webu od pondělí uzavřen. Mistrovská edice fanouškovských předmětů bude v nabídce e-shopu opět v průběhu cca 14 dní. Zbývající sortiment ze stávajícího obchodu budete moci v průběhu jara a léta zakoupit v Hockey Shopu v Rybářích na Sokolovské ulici.
19.4.Ve fotogalerii si prohlédněte nové snímky ze soutěže S Energií v srdci.
17.4.Vyhlášení ankety Hokejista sezony O2 extraligy ledního hokeje sledujte dnes v 19:00 na ČT4. Dočkají se zlatí energetici dalšího ocenění?
15.4.Rozhodčí v akciNa arlh.cz si můžete prohlédnout finálovou nabídku fotografií v rámci soutěže Rozhodčí v akci a hlasováním vybrat ty nejlepší!
14.4.Hokejkv láme rekordy, opět!
Do historie se v neděli kromě získaného titulu zapsaly i stránky hokejkv.cz. V den nejslavnějšího dne karlovarského hokeje jsme zaznamenali 9853 návštěv. Tento rekord se však den poté, na Velikonoční pondělí, přepsal ještě neuvěřitelnějším číslem. 13257. Všem čtenářům děkujeme!
14.4.Skuhravý onlineNa serveru www.tn.cz probíhá od 20:00 online rozhovor s kapitánem Energie Václavem Skuhravým.
14.4.Ve fotogalerii naleznete nové i všechny ostatní návrhy fanoušků o novou podobu masky Lukáše Mensatora. Své návrhy můžete posílat i dále na e-mail soutez@hokejkv.cz. Osvěžit si můžete i pravidla soutěže.
14.4.Zítra od 15:30 můžete klást dotazy do online rozhovoru s GM HC Energie Miroslavem Vaňkem na serveru idnes.cz.
14.4.V sekci download naleznete nové wallpapery s mistrovskou tematikou.
13.4.Hokejkv láme rekordyDo historie se po neděli zapíší i naše stránky. V den rozhodujícího utkání jsme zaznamenali 9853 návštěv. To je o 848 návštěv víc, než činilo dosavadní maximum z loňského senzačního vyřazení Mountfieldu v semifinále. Všem čtenářům děkujeme!
13.4.Prohlédněte si nově došlé snímky do naší fotosoutěže S Energií v srdci. Své fotografie můžete posílat až do konce dubna, poté proběhne slosování o zajímavé ceny.
13.4.Na webu www.tn.cz bude v pondělí od 20:00 probíhat online rozhovor s trenérem mistrů Josefem Palečkem.
11.4.Fotky z pátkuVe fotogalerii si prohlédněte snímky z pátého finálového utkání včetně souboje Jakuba Čutty a Josefa Beránka!
8.4.VstupenkyV případě porážky Energie v pátečním 5. finálovém utkání v Praze bude předprodej na nedělní duel v Karlových Varech probíhat v sobotu od 10 do 17 hodin. Pravidla pro předprodej zůstávají stejná jako u prvních dvou domácích finále.
5.4.Ve fotogalerii naleznete další nové návrhy v soutěži o nejlepší masku pro Lukáše Mensatora. Zúčastnit se můžete i Vy! Jednoduchá pravidla naleznete zde. Přidali jsme i nové snímky na téma S Energií v srdci!
2.4.Czech Hockey GamesTradiční klání národních mužstev Euro Hockey Tour, které letos ponese název Czech Hockey Games, proběhne od 16. do 19. dubna 2009 v liberecké Tipsport areně. Očekává se start mnoha hokejových osobností včetně Jaromíra Jágra. Vstupenky jsou již v prodeji. Více na www.eht.cz.
2.4.Fanoušci míří na SlaviiFanklub opět plánuje výjezd karlovarský fanoušků na 3. a 4. utkání finále do Prahy. Více informací a přihlášovací formulář naleznete na webu www.kfce.cz.
2.4.S Energií v srdciDo fotogalerie naší soutěže přibyly další exotické snímky. Energii se fandí i v nizozemském Amsterdamu a španělské Grenadě. Těšíme se na Vaše další fotografie!
1.4.Kumstát onlineNa stránkách Deníku Sport proběhne zítra od 11:30 online rozhovor s karlovarským útočníkem Petrem Kumstátem. Ptát se můžete už nyní na webu Deníku Sport.
1.4.Apríl je za námi, pokud jste si nestihli přečíst náš článek o týrání chobotnic, můžete tak učinit zde. Děkujeme za všechny došlé pozitivní ohlasy.