Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

#varyvrepre: Na kempech národního týmu pětice energetiků

#varyvrepre: Na kempech národního týmu pětice energetiků

02.07.2018 | Daniel Kubelka

Hned pětice energetiků se představila v červnu na kempech mládežnických reprezentací. Do nově tvořených národních týmů se podívali Filip Bernáth, Adam Křemen, David Tureček, Jan Bednář a Alexandr Remeš. Pozici asistenta u české šestnáctky navíc zastával trenér karlovarské juniorky Václav Eismann, u stejného týmu nově působí jako kustod i David Merc, který stejnou funkci zastává i u karlovarského Áčka.

Vstupenky 16.11. ENERGIE - HRADEC kupuj online!

Filip Bernáth(U20)

S reprezentační dvacítkou vyrazil do Salzburgu obránce Filip Bernáth. Osmnáctiletý bek se do výběru Václava Varadi dostal z pozice náhradníka, ve stejné roli je zatím i na nadcházející červencové srazy.

Adam Křemen a David Tureček (U18)

Dvojice karlovarských juniorů, obránce David Tureček a útočník Adam Křemen, kteří už se zapojili i do letní přípravy A-týmu, absolvovala týdenní kemp v Kravařích pod dohledem Aloise Hadamczika.

Jan Bednář (U17)

Jediný zástupce Energie v reprezentační sedmnáctce, to je brankář Jan Bednář, který absolvoval kemp v Třemošné.

Alexandr Remeš (U16)

Patnáctiletý útočník Alexandr Remeš, který v loňské sezoně táhl karlovarský mladší dorost, neušel pozornosti reprezentačních trenérů. S šestnáctkou absolvoval kemp v Třemošné.Asistent trenéra Václav EismannMasér a kustod David Merc