HC Energie Karlovy Vary

Aktualizované podmínky pro vstup na extraligová utkání. Na hokej nově i s testem ze školy

Hokejová extraliga roztočí svá kola už ve středu 8. září, vůbec prvním utkáním nové sezony bude souboj karlovarské Energie s brněnskou Kometou. Fanoušci mohou KV Arenu zaplnit do posledního místa. Na řádcích níže přinášíme aktuální podmínky pro vstup na utkání platné od 1. září.

Bezpečnostní a hygienické podmínky vstupu

Na utkání je povolen vstup fanouškům, kteří se prokáží:
• negativním RT-PCR testem ne starším než 7 dní
• negativním POC (antigenním) testem ne starším než 72 hodin
• certifikátem prokazujícím dokončené očkování, tj. nejméně 14 dní od absolvování druhé dávky očkování
• laboratorním potvrzením o prodělané nemoci COVID-19, kdy od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní
• doklad o negativním absolvování antigenního samotestu ve školském zařízení v posledních 72 hodinách (potvrzení vydané školou či prohlášení potvrzené školou)

Před vstupem do KV Areny je nutné prokázat se jedním z výše uvedených dokladů, a to buď v elektronické nebo písemné podobě, využít lze i certifikátu v aplikaci Tečka. S ohledem na kontroly u vstupu prosíme všechny fanoušky, aby dorazili na utkání s časovým předstihem a s již připraveným dokladem o bezinfekčnosti.

Na utkání mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění COVID-19. Po vstupu do KV Areny je povinné zakrývat si dýchací cesty respirátorem třídy FFP2/KN95.

Výjimku z výše uvedených pravidel mají děti mladší 6 let.

Vstupenky a permanentky

Vstupenky na úvodní tři extraligové duely jsou již v prodeji, a to online na serveru www.ticketportal.cz.. Nezapomeňte, že můžete využít zvýhodněného nákupu zlevněných vstupenek při včasném nákupu v předprodeji.

Vstupenky na utkání lze tradičně zakoupit i na pokladnách KV Areny, a to vždy v den utkání. Pokladny otevírají hodinu a půl před začátkem zápasu, platit lze hotově i kartou.

Majitelé permanentních vstupenek ze sezony 2020-21 mají vstup na všechna utkání základní části sezony 2021-22 bezplatný.

Prodej nových permanentek na sezonu 2021-22 probíhá od 23. srpna, a to každý všední den na sekretariátu klubu ve 4. patře tréninkové haly v čase 14:00 - 16:30.

Sledujte prosím pozorně i nadále průběžně náš web a sociální sítě s ohledem na možnou změnu aktuálních vládních opatření týkajících se vstupu na sportovní utkání.