HC Energie Karlovy Vary

PŘIJĎTE SE ROZLOUČIT S PLECHOVKOU! Ve čtvrtek 16. dubna od 17:00!

Když byla v roce 1975 dobudována provizorní ledová plocha v Dolní Kamenné, snad nikdo nečekal, že se zde bude ještě za necelých 35 let hrát extraligové finále. A přeci je to pravda! Neopakovatelná atmosféra „Plechovky“ či „Plecharény“ se už ale pomalu stává historií. Finálové bitvy se Slavií uzavřou prozatím nejúspěšnější kapitolu karlovarských hokejových dějin. Další stránky už budou hokejisté i jejich fanoušci psát v moderní multifunkční aréně. Krásné chvíle strávené v bouřlivém prostředí plechového zimáčku ale zaslouží pořádnou ROZLUČKU! Ve čtvrtek 16. dubna pro Vás proto bude připravena řada hudebních vystoupení a vzácných hostů, kteří připomenou historii karlovarského hokeje. Těšit se můžete na velkou autogramiádu a focení s hráči HC Energie i závěrečný ohňostroj. Vstup je samozřejmě ZDARMA. Přijďte si užít poslední hokejový večírek na stadionu v Dolní Kamenné! O hudební produkci se postarají kapely Walda Gang, De Bill Heads a Michal Hrůza.

Program ROZLUČKY S PLECHOVKOU

Začátek programu: 17:00.
Kde: Plocha Zimního stadionu v Dolní Kamenné. Na ledové ploše bude položena palubovka a připraveno pódium pro vystoupení hudebních skupin.
Na co se mohu těšit: Na velkou autogramiádu hráčů HC Energie, focení s hráči a (vice)mistrovským pohárem, vystoupení populárních kapel, připomenutí hokejové historie v Karlových Varech nebo třeba velký ohňostroj!
Konec programu: Po ohňostroji okolo 21. hodiny.
Cena: Zdarma.

Orientační program akce

16:45 Zahájení akce
17:00 Michal Hrůza
17:30 Legendy karlovarského hokeje 50. - 80.let
17:45 Walda Gang
18:15 Legendy karlovarského hokeje 1990-2008
18:35 Walda Gang
19:05 Nástup hráčů “A-mužstva”
19:30 De Bill Heads
19:45 Autogramiáda (přitom hrají De Bill Heads)
21:00 závěrečný ohňostroj