HC Energie Karlovy Vary

Podmínky smlouvy s Romanem Čechmánkem jsou domluvené

K a r l o v y V a r y - Už v pondělí se uskutečnilo jednání mezi vedením karlovarské Energie a brankářem Romanem Čechmánkem, kde se ladily podrobnosti nové smlouvy. "Dnes jsme domluvili finální podobu Romanovy smlouvy. Detaily kontraktu zatím zveřejňovat nebudeme, její podobu odhalíme na minitiskové konferenci u příležitosti jejího podpisu ve středu ve 12:15," uvedl generální manažer klubu Miroslav Vaněk.
V dresu energetiků nastoupí poprvé už v úterním přípravném zápase v Chomutově. "V pátek po dopoledním tréninku nás Roman opustí. V sobotu odlétá do USA, kde si musí vyřídit ještě nějaké osobní záležitosti. Vrací se v neděli 28. srpna a v pondělí se zapojí opět do tréninku," popisuje generální manažer nejbližší Čechmánkův program.

Trojnásobný mistr světa a olympijský vítěz tak bude svému novému týmu chybět v zápase proti reprezentačnímu výběru Francie a nepojede s týmem ani na zájezd do Švýcarska. "V úterý 30. srpna se představí v zápase na Slavii a odchytá za nás i další dvě přípravná utkání - 2. září doma se Spartou a 6. září v Plzni," doplnil Miroslav Vaněk. Pak už čeká Čechmánka v pátek 9. září extraligová premiéra v karlovarském dresu v Pardubicích...