Souhrn mládeže: Junioři třetí, začínají nadstavby

Mládežnické soutěže pokračují. Junioři hájí třetí místo v tabulce, dorostenci zakončili základní část sezony. U15 ovládla základní část své soutěže a další výsledky z posledního týdne.

EXTRALIGA JUNIORŮ

Karlovarští junioři si odbyli domácí dvojboj. V pátek se postavili českobudějovickému Motoru. V devítigólové bitvě nakonec svěřenci Václava Eismanna zvítězili 6:3. V sobotu přijel do Karlových Varů Salzburg. Rakouské mužstvo sice po první třetině prohrávalo 0:1. Ve zbývajících třetinách ale dokázali hráči Salzburgu vyrovnat a v posledních deseti minutách zápasu strhnout výsledek na svou stranu.

20. kolo, 26. 11. 2021

HC Energie Karlovy Vary - Motor České Budějovice 6:3

Reportáž k utkání

21. kolo, 27. 11. 2021

HC Energie Karlovy Vary - EC Red Bull Salzburg 1:3

EXTRALIGA DOROSTU

Podobnou bilanci jako nejstarší mládežnická kategorie i dorostenci si zapsali jednu výhru a jednu porážku. Čtvrteční zápas proti Liberci zvládli hráči Tomáše Andryse na výbornou. Bílé Tygry zkrotili čtyřmi brankami, a brali tak plný počet bodů. V sobotu vyrazili mladíci z Karlových Varů do Chomutova, tam už ale tak úspěšní nebyli. Výsledkově vyrovnaný duel rozhodlo prodloužení, ve kterém se prosadili právě chomutovští hokejisté.

17. kolo, 25. 11. 2021

HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec 4:1

18. kolo, 27. 11. 2021

Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 4:3p

LIGA DOROSTU (U16)

2. nadstavbové kolo, 23. 11. 2021

HC Energie Karlovy Vary - HC Pilsen Wolves 9:1 (5:1, 4:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Smýkal (Vimr), 9. Král (Uhlík), 11. Schöberl, 15. Vimr (Slavík), 16. Král (Holejšovský), 23. Příplata (Slavík), 25. Schöberl, 26. Smýkal (Slavík), 29. Slavík (Šuma, Smýkal) – 4. Dyk (Popovych).

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ „A“ (U15 – 9. třída)

14. kolo, 27. 11. 2021

HC Louny - HC Energie Karlovy Vary 1:7 (0:2, 1:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 30. Jarý (Ekrt) – 9. Franc (Bednář, Jílek), 17. Peksa (Zolnaj), 25. Zolnaj (Benda), 27. Zolnaj (Bednář), 34. Benda (Peksa), 42. Peksa, 58. Svoboda (Jílek).

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ „C“ (U13 – 7. třída)

17. kolo, 27. 11. 2021

HC Louny - HC Energie Karlovy Vary 6:11 (2:3, 2:3, 2:5)
Branky a nahrávky: 8. Grunt, 10. Mašek (Janeček), 26. Koukal, 29. Kanta (Michal), 42. Koukal (Grunt), 42. Kocián (Grunt) – 15. Svrček, 19. Svrček, 20. Haak (Svrček), 22. Svrček (TS), 38. Mähler (Kubát), 38. Mähler (Kubát), 45. Haak, 48. Svrček (Balbyshkin).