HC Energie Karlovy Vary

Vstupenky na finále v prodeji od neděle, výměna vstupenek k sezení od pondělí

Předprodej vstupenek na 3. a 4. utkání finálové série mezi Energií Karlovy Vary a Slavií Praha začíná v neděli 6. dubna. Vstupenky na domácí zápasy Energie (8. a 9. dubna od 17:25) zakoupíte v Muzeu Becherovky na třídě TGM a na pokladně č. 1 u zimního stadionu. Zakoupit můžete vstupenky na oba domácí zápasy. Prodej je z důvodu uspokojení co největšího počtu fanoušků omezen na 10 vstupenek na jedno utkání (jeden fanoušek může najednou zakoupit deset vstupenek na první a deset vstupenek na druhý domácí zápas). Držitelé permanentek k sezení si mohou oproti předložení své sezónní permanentní vstupenky zakoupit lístky (na oba zápasy) na svá místa POUZE V PONDĚLÍ v kanceláři pana Holého na zimním stadionu.

Z kapacitních a technických důvodů nemůže klub přijímat žádné objednávky.

Vstupenku k stání zakoupíte za 150,- Kč, sezení Vás vyjde na 250,- Kč. Cena klubových vstupenek (ve čtvrtfinále a semifinále volné) činí 50,- Kč na stání a 100,- Kč na sezení.

Otevírací doba v předprodejích
Muzeum Becherovky na třídě TGM: 10:00 – 17:00 (od neděle, pouze vstupenky k stání)
Pokladna č. 1 na zimním stadionu: 10:00 – 17:00 (od neděle, pouze vstupenky k stání)
Kancelář pana Holého na zimním stadionu: 9:00 – 12:00 a 13:00 – 18:00 (POUZE V PONDĚLÍ, pouze vstupenky k sezení oproti předložení permanentky k sezení)

Související články