Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.2.Nové fotogaleriePátá třída si to rozdala s Chomutovem. Přidali jsme i fotogalerii z utkání Energie s Norimberkem.
25.2.Offline rozhovor, ve kterém můžete pokládat otázky Jakubovi Čuttovi končí v pátek. Během příštího týdne bude na otázky odpovídat.
25.2.Nová fotogalerieŽáci 3. třídy bojovali s Meteorem Třemošná.
25.2.Energie TVPodívejte se na ohlasy mladíků Martina Frka a Jakuba Bauera ke čtvrtečnímu přátelskému utkání s Norimberkem.
24.2.POZVÁNKA NA 22. TRÉNINK REGIONÁLNÍHO VÝBĚROVÉHO DRUŽSTVA (pondělí 1. března): nominace a základní informace.
21.2.Nové fotografie mládežeHokejisté 5. třídy bojovali s Kladnem a starší dorostenci porazili Jihlavu.
19.2.Hokejový kalendářna Marken.cz nyní pořídíte Hokejový kalendář - Český hokej 2010 s krásnými fotografiemi po slevě za 99 Kč.
18.2.POZVÁNKA NA 21. TRÉNINK (TRÉNINKOVÉ UTKÁNÍ ZELENÍ X BÍLÍ) REGIONÁLNÍHO VÝBĚROVÉHO DRUŽSTVA (pondělí 22. února): nominace a základní informace.
16.2.NOMINACE PRO HRÁČE REGIONÁLNÍHO VÝBĚROVÉHO DRUŽSTVA ROČNÍKŮ NAROZENÍ 1997 a mladších NA MEZINÁRODNÍ TURNAJ „TREICHLE-CUP-2010“ VE ŠVÝCARSKU který se koná ve městě Worb (předměstí Bernu) v termínu 05.03. - 07.03.
15.2.Aukce Barevný svět dětí, o.s. pořádá ve dnech 15.-22.2. charitativní aukci na Aukro.cz. Dražit se budou např. podepsané reprezentační dresy, historické kopie dresů vyrobené k výročí 100 let a dvě hokejky podepsané Jaromírem Jágrem. Výtěžek půjde na financování projektu Kámoš, tedy na přímou podporu konkrétních dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin.
13.2.Pozvánka na seminář pro trenéry
HC Energie Karlovy Vary ZVE TRENÉRY VŠECH KATEGORIÍ NA VZDĚLÁVACÍ SEMINÁŘ. Podrobnosti a propozice naleznete zde.
11.2.POZVÁNKA NA 20. TRÉNINK REGIONÁLNÍHO VÝBĚROVÉHO DRUŽSTVA (pondělí 15. února): nominace a základní informace.
11.2.DJ HC EnergieVčerejší premiéru pořadu DJ HC Energie s Janem Košťálem v hlavní roli si můžete ze záznamu poslechnout na Podcastu ArenaRadio.cz.
11.2.V anketě o Zlatou helmu můžete opět podpořit branku Františka Skladaného. Hlasujte na adrese zlatahelma.hokej.cz.
10.2.V rámci přípravy na víkendový turnaj čtyř v Karlových Varech se mladí reprezentanti tréninkově utkali s dorostenci HC Energie. Snímky z utkání si můžete prohlédnout ve fotogalerii.
10.2.Pozor! Již dnes (ve středu) od 19:00 na ArenaRadio.cz útočník HC Energie Jan Košťál v roli moderátora a průvodce svými nejoblíbenějšími songy v premiéře pořadu DJ Energie.
7.2.Šestá a pátá bojovala s vrstevníky z Kadaně. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak se jim dařilo.
5.2.POZVÁNKA NA 19. TRÉNINK REGIONÁLNÍHO VÝBĚROVÉHO DRUŽSTVA (pondělí 9. února): nominace a základní informace.
4.2.Prodejna hokejové výstroje a klubových suvenýrů v KV Areně hledá nového prodavače. Zájemci se středoškolským vzděláním, znalostí hokejového prostředí a vztahem k němu posílejte životopisy na adresu prodejny kvarena@allsports.cz
3.2.V galerii si můžete prohlédnout snímky z víkendových zápasů sedmáků proti Chomutovu a čtvrťáků proti Mariánským lázním.
2.2.Z důvodu vystoupení Lord of the Dance v KV Areně bylo páteční utkání staršího dorostu přesunuto na pondělí. Zápas Energie - Kladno startuje ve velké hale v 18:00.