HC Energie Karlovy Vary

HC Energie na návštěvě u hejtmana Karlovarského kraje

Úspěšný tým HC Energie byl pozván na krajský úřad, kde se přibližně hodinu velmi příjemně diskutovalo. Zejména pak o skvělém druhém místě v extralize, za který hejtman JUDr. Josef Pavel hráčům, realizačnímu týmu a všem, kteří se na úspěchu podíleli, poděkoval.
Zmínil i fakt, že také on sám podporoval extraligový hokej již jako primátor města a letošní výkony týmu mu udělaly obrovskou radost. Tiskový mluvčí Jiří Holý vyzdvihl důležitost dlouhodobé finanční podpory Karlovarského kraje a taktéž poděkoval jak panu hejtmanu Pavlovi, tak krajským představitelům, kteří finanční prostředky každoročně na chod vrcholového sportu a extraligového týmu vyčleňují. Sportovní ředitel klubu Bronislav Píša poděkoval za podporu mládežnických kategorií a podílení se na finančně náročném „Výběru mladých hokejových talentů“, kteří již každoročně cestují na turnaj do kanadského Vancouveru.

Ke gratulaci a symbolickému přípitku se přidal i 1. náměstek hejtmana Ing. Jan Zborník.

Setkání se nemohl z pracovních důvodů zúčastnit generální manažer klubu Miroslav Vaněk a dále Pavel Kněžický. Po příjemném setkání se hráči přemístili na druhý trénink do Sportstudia Prima, kde měli na programu step aerobic.


A tým HC Energie na krajském úřadě