HC Energie Karlovy Vary

I junioři fandí svým starším kolegům

Výkony A-týmu HC Energie pozorně sledují nejen fanoušci a partneři, ale jsou pod drobnohledem i dalších hokejistů spadajících do rodiny HC Energie. Na vztah ke karlovarskému áčku jsme se zeptali juniorů Davida Feča, Jiřího Klimíčka a Patrika Nováka.

Otázky:
1. Jakým způsobem sledujete zápasy A-týmu?
2. Co říkáte na letošní výkony, má podle vás tým šanci na play-off?
3. Máte v áčku nějakého oblíbeného hráče?

David Fečo, brankář: Zápasy sleduji ale většinou na internetu online, protože jsme hodně na cestách. Když jsme doma, tak se jdu podívat osobně. Výkony týmu byly špatné, ale teď už se to zvedá, sbírají se body a doufám, že to vydrží co nejdéle. Šance na play-off určitě stále je, tým na to kvalitou má a věřím, že to kluci zvládnou. Nemám nejoblíbenějšího hráče. Všichni jsou v pohodě a cením si každé vteřiny, co s nimi můžu trénovat. Jsem rád, že se v posledních zápasech podařilo vítězit doma a že fanoušci měli konečně radost. Kluci, jen tak dál!

Jiří Klimíček, obránce: Výkony A-mužstva určitě sleduji. Výkony tymu ze začátku nebyly výsledkově dobré ale teď si myslím, že pod novou trenérskou dvojici mají stoupající tendenci. Vyloženě nejoblíbenějšího hráče nemám ale líbí se mi Andrew MacDonald a David Nosek, tedy ofenzivní obránci podobní jako já. Úterní utkání jsem sledoval na Onlajnech a je dobré, že A-týmu se podařilo vyhrát potřetí v řadě.

Patrik Novák, útočník: Zápasy áčka samozřejmě sleduji, i když živě jsem letos viděl asi jenom dvě utkání, jinak koukám spíše na internetu. Výkony zatím asi nejsou podle očekávání, ale myslím si, že nová trenérská dvojice dodá tymu potřebnou šťávu, aby se kluci ještě pokusili dostat na příčky zaručující play-off. Oblíbeného hráče bych těžko hledal, spíše žádného nemám. Doufám, že aktuální vítězná série bude pokračovat i nadále.