HC Energie Karlovy Vary

Jste věrní energetici? Máme pro Vás spoustu výhod! Začíná prodej permanentek

Užili jste si letošní play off dosyta? A už se těšíte na novou sezónu stejně jako my? V tom případě neváhejte a zajistěte si permanentní vstupenku na extraligový ročník 2008/09 už nyní! A protože jste nám byli ve stříbrném tažení tou pravou oporou, máme pro Vás připravenu spoustu překvapení a výhod. Při zakoupení permanentky získáte sezónní vstupenku za zvýhodněnou cenu, vstupné na přípravná utkání zdarma, předkupní právo na vstupenky pro play off, účast v bonusových soutěžích, slevu na nákup knihy Lední hokej ve městě horkých pramenů a nebo také možnost zvýhodněných nákupů u našich partnerů! Prvních sto držitelů permanentek k stání obdrží pozornost od klubu HC Energie a O2 – přednabitou O2 TXT kartu. A to nejlepší na konec. Zapojením se do věrnostního programu v sezóně 2008/09 získáte předkupní právo na pořízení permanentní vstupenky na Vámi vybrané místo v nové aréně pro extraligový ročník 2009/10!

Sezónní vstupenku k stání zakoupíte za 1400,- Kč vč. DPH, permanentky k sezení jsou k dostání v cenových kategoriích 3600, 3400 a 2900,- Kč vč. DPH (dle atraktivity místa).

Prodej permanentních vstupenek začíná v pondělí 2. června. Od tohoto data až do 29. června si mohou stávající držitelé permanentek k sezení zakoupit sezónní vstupenku na své oblíbené místo. Po tomto termínu půjdou nevyměněné permanentnky k sezení do volného prodeje. Sezónní vstupenky můžete zakoupit v kanceláři pana Holého na zimním stadionu každý všední den od 14:00 do 16:30.
Vlastnit permanentní vstupenku před začátkem extraligových bojů v nové sezóně se vyplatí! Jejich držitelé získají:
  • permanentní vstupenku za zvýhodněnou cenu (úspora 160 – 300,- Kč),
  • volný vstup na všechna přípravná utkání HC Energie v letním období (na každém utkání ušetříte 30,- Kč),
  • účast v řadě soutěží v průběhu celé sezóny,
  • výhodnější nákup sezónních vstupenek pro sezónu 2009/10, která se již odehraje v nové aréně!
  • prvních 100 majitelů permanentní vstupenky k stání získá jako dárek od klubu HC Energie a společnosti Telefónica O2 Czech Republic přednabitou O2 TXT kartu s kreditem 50,- Kč. Z této karty můžete esemeskovat zdarma až na pět Vámi zvolených čísel! (hodnota O2 TXT karty 95,- Kč, akce neplatí pro hromadné objednávky)
  • nákup knihy Lední hokej ve městě horkých pramenů za skvělou cenu 290,- Kč (ušetříte 100,- Kč),
  • možnost výhodných nákupu u partnerů klubu (brzy zveřejníme),
  • dobrovolnou registrací (sdělení kontaktních údajů při převzetí permanentky) získáte vedle zařazení do věrnostního programu také přístup k nové službě – Newsletters HC Energie. Ve své e-mailové schránce pak naleznete vše o dění v rodině HC Energie Karlovy Vary! První Newletters s horkými novinkami od karlovarského ledu můžete očekávat na začátku srpna.

Permanentní vstupenka na sezónu 2008/09 se vztahuje jen na utkání základní části, součástí její ceny tedy není vstupné na zápasy play off či play out.

Prodej permanentních vstupenek na sezónu 2008/09

  • pondělí 2. června – pátek 27. června 2008: prodej permanentních vstupenek k stání a výměna permanentek na místa pro sezení (každý všední den 14:00 – 16:30) – kancelář pana Holého na Zimním stadionu,
  • od pondělí 21. července 2008: prodej permanentních vstupenek na nevyzvednutá místa k sezení, pokračování prodeje permanentek k stání (každý všední den 14:00 – 16:30) – kancelář pana Holého na Zimním stadionu.

Pozn.: osobní údaje vlastníků permanentních vstupenek jsou zjišťovány a shromažďovány jen v nejnutnějším rozsahu, a to z důvodu zajištění bezproblémové a bezpečné výměny permanentek v rámci věrnostního programu v dalších letech a informování fanoušků o aktualitách v klubu HC Energie Karlovy Vary. Takto získané osobní údaje nebudou využívány k žádným jiným účelům a bude s nimi nakládáno dle požadavků platné legislativy. Newsletters (novinky) z klubu budou zájemcům zasílány jen na základě výslovného souhlasu (odkaz na akci).