Kulich debutoval v NHL! Při premiéře odehrál téměř 15 minut

Talentovaný útočník Jiří Kulich se dočkal své premiéry v NHL! V nočním utkání Buffala na ledě New Jersey sice nedokázal zabránit prohře Sabres 2:7, při svém debutu v nejslavnější soutěži světa ale odehrál téměř 15 minut!
?p:Odchovanec severočeského hokeje se o tom, že nastoupí za Buffalo, dozvěděl bezprostředně po pátečním duelu Rochesteru, farmy Sabres, kde Kulich v posledních dvou sezonách hraje.?

A povolávací rozkaz přišel při sérii zranění v řadách útočníků Buffala naprosto zaslouženě! Už loni během své premiérové sezony v zámoří Kulich zářil, letos na bodovou jízdu navázal. V 16 zápasech nasbíral 17 bodů včetně 11 branek.

V premiérovém utkání za Buffalo odehrál devatenáctiletý útočník na křídle čtvrtého útoku po boku Okposa a Krebse téměř 15 minut a připsal si jednu střelu na branku českého gólmana v barvách New Jesey Vítka Vaněčka.

Další zápas čeká na Sabres v noci z pondělí na úterý, kdy hrají na ledě New York Rangers. Bude v sestavě opět i velký talent českého hokeje?