HC Energie Karlovy Vary

Na Spartě chceme uhrát dobrý výsledek, říká Melenovský

Po většinu utkání měla Energie více ze hry. Přesto v duelu sedmého kola Tipsport hokejové extraligy na vítězství nedosáhla. Vítkovicím podlehla 2:3 v prodloužení. „Je to veliká škoda. V utkání jsme udávali tempo a měli jsme ho vyhrát,“ poznamenal po zápase útočník Marek Melenovský.

Hosté se dokázali prosadit až v samém závěru. „Udělali jsme několik chyb. Bohužel za ně jsme byli potrestáni. Nemohu si pomoci, ale my jsme se v závěru doslova podělali,“ zlobil se jeden z nejzkušenějších karlovarských útočníků.

Rozhodující okamžik se udál před vyloučením Františka Skladaného. Ten v souboji přišel o helmu a následně si jí měl z ledu zvednout a jít střídat. „Já přesně nevím, jak to je. Jestli se musí jít střídat hned. Každopádně mu ta helma sama od sebe nespadla, takže by měl rozhodčí vidět i tento fakt,“ pokračoval.

Po vyrovnání dostali svěřenci karlovarského trenéra Baďoučka možnost přesilové hry. „Tlačili jsme se do branky, ale nepovedlo se nám prosadit. V prodloužení hráli hosté přesilovku čtyři na tři a vyšlo jim to,“ doplnil Melenovský k utkání s Vítkovicemi.

Už dnes e hraje další extraligové kolo. Tentokrát se Západočeši představí v holešovické Tesla aréně. „Sparta se na začátku nové sezony trochu hledá. Každopádně my tam pojedeme pro dobrý výsledek. Když k tomu přistoupíme jako s Vítkovicemi, tak si myslím, že by to nemuselo být špatné,“ kouká se Melenovský už do budoucna. A co je to dobrý výsledek? Okamžitě doplnil: „Odvézt si nějaké body a pokud možno tak tři.“

Související články

Reportáž | ne 2.10.2011

Po nadějném vývoji nakonec pouze bod