HC Energie Karlovy Vary

Nový kalendář kombinuje ženskost tance a mužnost hokeje

V sobotu večer se v Pizzerii u Areny uskutečnila vernisáž výstavy fotografií Jany Mensatorové. Nové snímky si opět zájemci mohou koupit ve formě kalendáře, a přispět tak do charitativní sbírky pro dětský kojenecký ústav v Zítkově ulici. Tématem letošních fotografií je spojení ledního hokeje a něžné krásy tanečnic ze sokolovské skupiny Mirákl.

Fotografie ze slavnostního představení kalendáře

„Nápad to byl velice spontánní. Miluji tanec a hokej, proto propojení těchto rozdílných světů byla pro mne výzva, ale zároveň obrovská radost. Focení probíhalo 17. listopadu v sokolovském městském divadle a i přes tu spontánnost probíhalo vše podle přesného itineráře,“ prozradila autorka fotografií.


Jana Mensatorová (vlevo) s Mgr. Andreou Burešovou, vedoucí skupiny Mirákl

Celý výtěžek poputuje opět na podporu Krajského dětského domova pro děti do 3 let. „Jsem neskutečně ráda, že z výtěžku za prodej pomůžeme těm nejmenším. Za předchozí prodeje jsme celkem předali již přes 100 tisíc, což je neuvěřitelné. Nebylo by tomu tak, nebýt ochoty všech, kteří se focení a celé realizace účastnili. Veliké poděkování letos patří především tanečnicím skupiny Mirákl s vedoucí Mgr. Andreou Burešovou, hráčům HC Energie , kteří se účastnili dobrovolně, dále Katce Bogliové za grafické úpravy a moha dalším, bez kterých by výsledek nebyl tak povedený. V neposlední řadě děkuji všem sponzorům,“ pokračuje Jana Mensatorová.

Sponzory projektu jsou: BigMat, evropská síť stavebnin; Karlomix-trade s. r. o.; Ventura Pub - Evropák; Pizzerie u Areny ; HC Energie Karlovy Vary, Tiskárna Garmond, město Sokolov.

Kalendáře, ve kterém se podařilo skloubit ženskost tance a mužnost hokeje, je připraveno 500 výtisků. K dostání bude ve fanshopu HC Energie (prodejna Allsports), restauraci Ventura Pub (Evropák), infocentru v Ostrově a na vybraných zápasech A-týmu HC Energie ve vestibulu KV Areny. Dále i osobně u Jany Mensatorové či Andrei Burešové. Cena jednoho výtisku je 220 Kč.