HC Energie Karlovy Vary

Páťáci stříbrní v žákovské lize!

Karlovarští páťáci navázali na bronzový úspěch osmé třídy a v žákovské lize vybojovali parádní druhé místo! Stříbrné medaile převzali naši malí hokejisté během pátečního barážového zápasu proti Jihlavě z rukou předsedy sportovně technické komise pana Rostislava Špírka a sekretáře Karlovarského výkonného výboru pana Josefa Krutiny.

V konkurenci hned patnácti dalších týmů, z nichž jmenovat můžeme například Piráty Chomutov, HC Litvínov, HC Slovan Ústí nad Labem, HC Stadion Litoměřice a další, zaznamenali hráči nejmladší žákovské kategorie velmi cenný úspěch, když v konečném součtu se před ně v tabulce dostal pouze velmi silný tým z Tachova.

Druhé místo svěřenců trenéra Petra Neče a asistentů Tomáše Lengöho a Petra Rymona je o to cennější, že tým hráčů narozených v roce 2007 (a ve dvou případech dokonce 2008) se v drtivé většině sezony potýkal s hráči o rok staršími, což regule této dvouročníkové soutěže umožňují, aby se jí mohly zúčastnit i menší regionální kluby, které nemají tak velkou hráčskou základnu. Nutno podotknout, že početně musel být tým U11 doplněn průměrně o tři hráče kategorie 2006, kteří vždy dokázali sehrát plnohodnotnou a často klíčovou roli.

Základ pro konečné dobré umístění si energetici vytvořili v první polovině soutěže, kdy dokázali vyhrát hned dvanáctkrát v řadě. Obrovskou pochvalu zaslouží všichni hráči a jedna hráčka, poděkování pak patří také oběma vedoucím Bohunce Malé a Pavlu Stezkovi, trenérům-specialistům Blance Jiskrové, která měla na starosti všeobecnou přípravu na suchu a Pavlu Kněžickému, který se na ledě po celou sezonu pravidelně staral o oba brankáře.

Klub HC Energie tímto velmi děkuje hráčům a realizačnímu týmu za vynikající reprezentaci naše klubu a přeje do dalších sezón hodně štěstí a sportovních úspěchů.

Sestava HC Energie U11 v sezoně 2017/18

Brankáři
Matěj Kříž, Martin Psohlavec

Obránci
Denis Keprta, Filip Fišer, Tobias Bachmann, Marie Stezková, Nikolaj Sošnikov

Útočníci
Petr Roštejnský "C", Marek Heller, Jiří Malý, Ondřej Pačíska, Lukáš Pech, Patrik Nosek, Jan Teterja, Karel Voves, Jan Hruška, Matěj Mikeš, David Poizl

Realizační tým

Hlavní trenér - Petr Neč
Asistenti trenéra - Tomáš Lengö, Petr Rymon, Blanka Jiskrová a Pavel Kněžický
Vedoucí týmu - Bohumila Malá, Pavel Stezka

Konečná tabulka Ligy starších žáků A - Ústecký kraj

Výsledky HC Energie v letošní sezoně