HC Energie Karlovy Vary

Předprodej pro PERMANENTKÁŘE ostartoval, volný prodej začíná ve středu 4. března

Předprodej vstupenek na první dvě domácí utkání (pátek 6.3. a sobota 7.3.) startuje již tuto středu 25. února. Ale pozor! V prvních dnech předprodeje mohou své rezervované vstupenky zakoupit POUZE držitelé permanentních vstupenek, případně držitelé vstupenek z posledního domácího utkání s Ml. Boleslaví. Vstupenka k stání přijde na 90,- Kč, k sezení na 160 korun. Volný předprodej nevyzvednutých a zbývajících vstupenek bude spuštěn ve středu 4. března. Vše o časech a místech předprodejů NA ZÁPASY HRANÉ 6. A 7. BŘEZNA naleznete přehledně uvnitř článku.
POZOR: Předkupní právo můžete uplatnit jen po předložení své permanentky!

Podmínky pro předprodej na 6. čtvrtfinálové utkání a další případné zápasy HC Energie v play off zveřejníme před každým dalším duelem či sérií.

Předprodej pro permanentkáře s místy k SEZENÍ

Kdy: Od středy 25. února do pátku 27. února a dále ve středu 4. března a ve čtvrtek 5. března od 14:00 do 17:00.
Kde: Kancelář pana Holého v 1. patře na zimním stadionu.
Možnost nákupu dalších vstupenek: Permanentkář může ke své vstupence na utkání zakoupit další tři vstupenky k stání na každé utkání (6. a 7. března). Tyto tři další vstupenky je možné zakoupit pouze do pátku 27. března.

Předprodej pro permanentkáře na STÁNÍ

Kdy: Od středy 25. února do pátku 27. února a od pondělí 2. března do úterý 3. března od 15:00 do 18:00.
Kde: Hockey shop na zimním stadionu a Pokladna č. 1 na zimním stadionu.
Možnost nákupu dalších vstupenek: Permanentkář může ke své vstupence na utkání zakoupit další tři vstupenky k stání na každé utkání (6. a 7. března).

Předprodej pro permanentkáře na STÁNÍ – permanentky označené jako G1 – G294

Kdy: Od středy 25. února do pátku 27. února a dále ve středu 4. března a ve čtvrtek 5. března od 14:00 do 17:00.
Kde: Kancelář pana Holého v 1. patře na zimním stadionu.
Možnost nákupu dalších vstupenek: Není možné zakoupit během této fáze předprodeje další vstupenku.

Předprodej vstupenek pro držitele vstupenky z utkání 52. kola s Mladou Boleslaví

Kdy: Od středy 25. února do pátku 27. února od 15:00 do 18:00.
Kde: Hockey shop na zimním stadionu a Pokladna č. 1 na zimním stadionu.
Možnost nákupu dalších vstupenek: Není možné zakoupit během této fáze předprodeje další vstupenku.

Volný prodej nevyzvednutých a zbývajících vstupenek

Kdy: Od středy 4. března do soboty 6. března od 15:00 do 18:00.
Kde: Pokladna č. 1 na zimním stadionu.
Možnost nákupu dalších vstupenek: Kvótu na jednoho zákazníka upřesníme později.

Způsob uplatnění předkupního práva - permanentkáři a majitelé vstupenek z posledního utkání základní části (3. a 4 zápas čtvrtfinále)

Předkupní právo je nutné uplatnit ve stanovené době, která bude zveřejněna před každou sérií vyřazovacích bojů. Vstupenky, na které nebude ve stanovených termínech předkupní právo uplatněno, budou uvolněny do běžného prodeje (po vypršení stanovené lhůty předkupní právo zaniká)!

Držitelé permanentních vstupenek k sezení mají rezervováno předkupní právo na své místo na všechna domácí utkání HC Energie v play off.

Držitelé permanentek k stání mohou rovněž uplatnit v předprodeji své předkupní právo na 1 vstupenku k stání na všechna domácí utkání HC Energie v play off.

Držitelé vybraných typů permanentek mohou navíc při uplatnění svého předkupního práva zakoupit na čtvrfinále další 3 vstupenky k stání. Počet takto vyčleněných vstupenek pro účely dokoupení permanentkáři v rámci přednostních termínu v předprodeji je omezený! Nákup dalších vstupenek nemohou uplatnit držitelé permanentek s označením G1 - G294.

Jedna osoba může v předprodeji (v jedné transakci) zakoupit v rámci předkupního práva příslušné vstupenky na předložený počet permanentek. Jedna osoba ale může vyzvednout jen tři další vstupenky na každé utkání.

Příklad 1: Jedna osoba s jednou permanentkou si může v předprodej zakoupit 1 vstupenku na svou permanentku a zároveň v jedné transakci další 3 vstupenky k stání (celkem tedy 4 vstupenky na jedno utkání). Pokud chce zakoupit více lístků, musí jít znovu do fronty.

Příklad 2: Pokud jedna osoba přijde s více permanentními vstupenkami (např. 5 permanentek), může v předprodeji zakoupit odpovídající počet vstupenek na každé utkání (v našem případě 5 vstupenek na jedno utkání). Dále je však možné zakoupit jen další tři vstupenky k stání - počet předložených permanentek nerozhoduje.

Důvodem těchto omezení je snaha uspokojit zájem co největšího počtu fanoušků a udržení rovných podmínek pro všechny.

Držitel vstupenky z posledního 52. extraligového kola má nárok na zakoupení jedné vstupenky na 1. domácí utkání a jedné vstupenky na 2. domácí utkání HC Energie ve vyřazovacích bojích.

V rámci této akce není možné kombinovat předkupní právo na permanentní vstupenky a vstupenky z posledního utkání základní části (jedna osoba může zakoupit v jedné transakci po předložení permanentky maximálně čtyři vstupenky - 1 v rámci předkupního práva na permanentku + 3 v další prodeji). Předložení vstupenky z posledního utkání tedy nezakládá permanentkářům předkupní právo na další vstupenky.

Jedna osoba může v rámci předkupního práva na vstupenky z posledního utkání zakoupit jen jednu vstupenku k stání na každé utkání. Předložení více vstupenek jednou osobou nezakládá předkupní právo pro zakoupení více vstupenek najednou.

Veškeré informace se vztahují k předprodeji a předkupnímu právu na 3. a 4 utkání čtvrtfinále. Pro případné další série budou informace aktualizovány.

V sekci PTEJTE SE rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.