Redich: Třinec si to v závěru pohlídal

Jeho branka dala energetikům v Třinci ve třetí třetině ještě naději, jenže hosté nakonec z druhého konce republiky body nevezou. Na vině byla i nepovedená druhá část, což po zápase přiznal i útočník Tomáš Redlich.

Tomáši, co se po dvou třetinách odehrálo v kabině? Ve třetí části jste hráli poměrně dobře…
Řekli jsme si, že nemáme co ztratit a musíme přidat, protože dvě třetiny nebyly v našem podání nic moc a neměli jsme dobrý pohyb. Ve třetí třetině jsme chtěli hrát jednoduše, napadat, dát aspoň jednoho gól a doufat, že se to zlomí.

Proti týmu jako je Třinec jste začali ale hrát pozdě…
Ano. 3:0 je velký náskok. Třinec ve třetí části hrál také jednoduše, výsledek si pohlídali a hráli to, co chtěli.

Vstřelili jste gól v oslabení, ale v závěru jste se nedokázali usadit v pásmu a využít powerplay…
Nejvíc mě na tom mrzí, že jsme zvládli oslabení 5 na 3 a vzápětí jsme dostali takový nešťastný gól, kdy jsme ztratili puk na modré čáře a špatně jsme vystřídali.