V reprezentační přestávce stříleli góly jen žáci

K a r l o v y  V a r y - Reprezentačního volna si v uplynulém týdnu užívali nejen hráči prvního týmu ale i junioři a dorostenci. Do ostrých bojů o body do tabulek tak vyjely jen žákovské kategorie. A dařilo se jim náramně. O body přišly jen osmá a čtvrtá třída, ostatní mužstva si mohla vychutnat vysoká vítězství. Hattrick zaznamenali Putyera, Kverka ml. a Lafek. Dokonce čtyřikrát se v jednom střetnutí trefil čtvrťák Mikeš.

Liga starších žáků - 9. třída

HC Tábor - HC Energie Karlovy Vary 2:9 (1:2, 1:3, 0:4)
Branky: Putyera 3, Vachovec 2, Frank 2, Vaněk, Fusek. Asistence: Schusser 2, Vaněk 2, Frank 2, Šik, Mareček, Mohl.

O vysoké výhře rozhodli Karlovarští ve druhé polovině zápasu, kdy zcela ovládli hru.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec - HC Energie Karlovy Vary 2:6 (1:1, 0:3, 1:2)
Branky: Mohl 2, Flieger 2, Vaněk, Mareček. Asistence: Putyera 2, Fusek, Baar.

Do zápasu nastoupili karlovarští deváťáci se dvěmi kompletními pětkami a úvod zápasu jim vůbec nevyšel. Po přestávce zvýšili své úsilí a dvěma slepenými góly se ujali vedení. Utkání však nebylo zdaleka rozhodnuto. Hosté postupně přišli o tři zraněné hráče, přičemž Lukáš Baar byl převezen s lehkým otřesem mozku do místní nemocnice. Přes početní oslabení, sedm statečných dovedlo utkání do vítězného konce.

Liga starších žáků - 8. třída

HC Tábor - HC Energie Karlovy Vary 5:4 (3:3, 1:1, 1:0)
Branky: Kverka 3, Baar. Asistence: Baar, Káš.

Hosté předvedli slabý nástup do zápasu, kdy v již po sedmi minutách prohrávali 3:0. Do konce úvodní části se ale zvedli a svůj výpadek napravili vyrovnáním na 3:3. Když se v úvodu druhé třetiny dokonce ujali vedení, věřili, že zápas zvládnou. Bohužel, nestalo se tak a častým vylučováním se o výhru připravili sami.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec - HC Energie Karlovy Vary 1:11 (0:3, 0:4, 1:4)
Branky: Lafek 3, Fišar 2, Vachovec 2, Funk, Hampl, Kverka, Káš. Asistence: Frank 4, Tretjakov 2, Funk, Lažanský, Čermoch, Šteg.

Osmá třída Karlových Varů neměla se statečně bojujícím soupeřem větší problémy a její hráči si v poklidu zastříleli.

Liga mladších žáků - 7. třída

HC Energie Karlovy Vary - HC Tábor 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
Branky: Vrána 2, Táborský 2. Asistence: Vrána 2.

Domácí se v utkání museli obejít bez několik klíčových hráčů, což se na jejich hře podepsalo. Navíc se opět ukázal dlouhodobý problém mužstva, produktivitu totiž zajišťuje jen několik málo hráčů, což dvojice Vrána – Táborský toto pravidlo jen potvrdila.

Liga mladších žáků - 6. třída

HC Energie Karlovy Vary - HC Tábor 6:0 (4:0, 1:0, 1:0)
Branky: Csamango 2, Kádě 2, Urbančok, Šaling. Asistence: Šaling 2, Flegl 2, Csamango, Duda.

Stejně jako ve starší kategorii, tak i „šesťáci“ museli nastoupit ve značně oslabené sestavě. Přesto karlovarští mladíci podali bojový výkon, na kterém se podílelo všech dvanáct hráčů. Hosté nestačili bruslařsky i kombinačně, a proto se domácí zaslouženě radovali.

Regionální severočeský přebor elévů - 5. třída

HC Energie Karlovy Vary - HC Mariánské Lázně 7:4 (2:2, 1:1, 4:1)
Branky: Š. Bečka 2, Hanák 2, Černý, Vrána, Krejsa. Asistence: Vrána 2, Zajíček, Krejsa, Hanák.

Utkání mělo velmi vyrovnaný průběh a oba celky se představily v bojovném duchu. O výhře domácích se rozhodlo ve třetí třetině, přesněji až v jejím samotném závěru.

Regionální severočeský přebor elévů - 4. třída

HC Energie Karlovy Vary - Mar. Lázně 12:1 (5:0, 4:1, 3:0)
Branky: Mikeš 4, Červenka 2, Michálek 2, Bláha, Fencl, M. Bečka, Křehký. Asistence: Fencl 3, Rubeš 2, Michálek 2, M. Bečka.

Po velmi dobrém výkonu dosáhli Karlovarští výrazného vítězství, ač do utkání nastoupili v oslabené sestavě.