Vstupné v extraligové sezoně 2022-23

Vstupenky kupujte online ZDE

VSTUPNÉ NA DOMÁCÍ EXTRALIGOVÉ ZÁPASY

Pro extraligovou sezonu 2022-2023 je hlediště KV Areny rozděleno do tří cenových kategorií, aby si návštěvníci jednotlivých utkání mohli vybrat sektory podle cenového rozložení jim nejvhodnější.

VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI MOHOU BÝT DLE ATRAKTIVITY UTKÁNÍ LEVNĚJŠÍ

Vstupenky kupované v předprodeji na jednotlivé zápasy budou i pro tuto sezonu v síti ticketingového operátora Ticketportal. Ceny vstupenek na jednotlivé zápasy nejenom v předprodeji se mohou lišit od atraktivity soupeře, termínu utkání apod.

Vaše vstupenky si můžete okamžitě zaplatit a vytisknout je doma na vlastní tiskárně, případně si je zareservovat a poté zakoupit v některém z prodejních míst společnosti Ticketportal. Seznam prodejních míst najdete ZDE.

Vstupenky se slevou (senioři, děti do 130cm, studenti a ZTP) mají stejnou koncovou cenu v předprodeji i v den utkání.

Ceny vstupného na jednotlivá utkání Tipsport extraligy 2022/2023

Kat. Sektory Základní cena Senioři 65+ Děti do 130 cm ZTP Student
I 101, 102, 109, 110, 111, 118 250,-Kč beze slevy beze slevy beze slevy beze slevy
II 103, 104, 107, 108, 112, 113, 116, 117 190,-Kč 130,-Kč 130,-Kč 130,-Kč 130,-Kč
III 105, 106, 114, 115 140,-Kč 100,-Kč 100,-Kč 100,-Kč 100,-Kč
Vozíčkář
ZTP/P
105, 106, 114, 115 60,-Kč, doprovod zdarma

SLEVY VSTUPNÉHO NA JEDNOTLIVÉ ZÁPASY

Slevový program na vstupenky na jednotlivé zápasy mohou využít osoby starší 65 let, studenti, děti do 130cm a držitelé průkazů ZTP pouze v cenové kategorii II a III.

Slevy do sektorů kategorie I (sektory 101,102,109,110,111 a 118) nelze uplatnit.

Držitelé průkazů ZTP/P vozíčkář, zaplatí za vstupenku na utkání 60,-Kč + doprovodná osoba zdarma.

Děti do 80cm vstup zdarma (neplatí pro VIP)

Děti do výšky 80cm mají vstup zdarma a bez vstupenky s podmínkou, že si dítě rodič posadí na klín (dítě nemá nárok na vlastní sedadlo). Tato možnost platí jen na základní část, a nevztahuje se na VIP zónu (VIP restaurace, skyboxy).

REZERVACE VSTUPENEK V PŘEDPRODEJI

Vstupenky v předprodeji si můžete zarezervovat, ale musíte si je vyzvednout v termínu platnosti rezervace, nebo nejpozději úderem poslední minuty dne před utkáním (do 23,59), První minutou dne utkání se všechny nevyzvednuté a nezaplacené rezervace vrátí do volného prodeje a o vaše vybrané místo tak přijdete. Od první minuty dne před konáním zápasu budou všechny rezervace a prodej v předprodeji za natavenou cenu daného utkání. Systém zvýhodněného předprodeje platí na základní část. V sekretariátu klubu předprodej neprobíhá a ani si v něm rezervované vstupenky nelze vyzvednout.

POKLADNY V KV ARENĚ

Pokladny se otevírají 90 minut před začátkem zápasu a vstupenku si můžete zakoupit ještě 60 minut po jeho zahájení. Hala se otevírá hodinu před začátkem utkání.

VSTUPENKY PRO FANOUŠKY HOSTUJÍCÍHO TÝMU

Místa určená pro fanoušky týmu soupeře jsou vyhrazena v sektoru 113 v řadách 12 – 19 (celkem 164 míst). Cena vstupenky je stejná, jako všechny jiné vstupenky kategorie II. Vstupenky pro fanoušky hostující týmu lze objednat v sekretariátu klubu na emailové adrese hokejkv@hokejkv.cz a v sekretariátu si je i vyzvednout a zaplatit, čímž se předejde stání u pokladen.

HROMADNÉ OBJEDNÁVKY JEDNOTLIVÝCH VSTUPENEK

Zájemci o hromadné objednávky (např. firemní, odbory, apod.) mohou své požadavky vyřídit osobně v sekretariátu klubu po předchozí telefonické dohodě u p. Jiřího Holého, tel. 602 120 320.

VIP VSTUPENKY

Do prostoru VIP zóny (4. podlaží KV Areny) se vstupenky neprodávají a jsou vydávány jen partnerům a hostům klubu. VIP prostor má samostatný vstup a každá osoba musí platnou VIP permanentní vstupenku, nebo VIP vstupenku na jednotlivé utkání. Platnou permanentku, nebo jednorázovou vstupenku, musí mít i dítě starší 1 roku.