HC Energie Karlovy Vary

Vydechněte si při diváckých soutěžích

Energetici se vrací na svůj stadion se skvělými šesti body z předchozího miniturné po hřištích soupeřů. Proti Litvínovu budou potřebovat maximální podporu svých fanoušků. Pro jejich pobavení je opět připraven doprovodný program. Tentokrát budeme soutěžit se společností AUTA & AUTA, značkou REEBOK a ve hře budou také vstupenky na galavečer Školy modelek a tři permanentky do Spinning Clubu a Fitness Centra Imperial. Tradičně si můžete zatipovat i u promotýmu Hitrádia Dragon. Hvězdy utkání obdrží pozornost od společností Thun - Karlovarský porcelán a Jan Becher - Karlovarská Becherovka.

Soutěžíme se společností AUTA & AUTA

Už počtvrté v této sezóně si můžete přímo na ledové ploše zahrát o ceny od společnosti AUTA & AUTA. Hrát se bude nejen o kvalitní vybavení pro řidiče čtyřkolek. Nabídku společnosti naleznete na webových stránkách www.autaiauta.cz. Více o čtyřkolkách najdete na adrese www.4qshop.cz.

Užijte si galavečer Školy modelingu!

Chcete si užít z pozice VIP hostů závěrečný večer vyhlášené Školy modelingu? Akce roku ve Františkových Lázních se blíží, vše vypukne už 31. ledna! Pro jednoho šťastného fanouška máme ve spolupráci s mediálním partnerem akce, Týdeníkem Žurnál, připraveny dva lístky na tuto mimořádnou akci.

Předveďte se v REEBOK pauze!

Značka REEBOK pro Vás pro extraligovou sezonu 2008/09 připravila zcela unikátní přestávkový program. Vždy o druhé přestávce soutěžního utkání pozveme na ledovou plochu dva vylosované diváky, kteří ukážou světu svůj sportovní talent ve sledgehokejovém slalomu. Soutěžící se mohou těšit na hodnotné ceny v barvách značky REEBOK. Ve hře budou sportovní tašky, ručníky, čepice, kšiltovky a pro soutěžící slečny a paní i dámský sportovní set! Podrobnosti o soutěži. Fotografie z předchozích kol.

Hrajeme o permanentky do Spinning Clubu a Fitness Centra Imperial

Jako ve všech ostatních domácích zápasech HC Energie se mohou tři šťastlivci těšit na permanentky do Spinning Clubu a Fitness Centra Imperial. Vítězové mohou své tělo potrápit jak na spinningu, tak v klasické posilovně. Každý držitel sezonní vstupenky na utkání HC Energie v letošní sezoně navíc obdrží při zakoupení permanentku do Spinning Clubu a Fitness Centra Imperial s 20% slevou!

Tipujte s Dragonem!

Tipujete rádi na sportovní výsledky? Potom zpozorněte! HC Energie ve spolupráci s Hitrádiem Dragon vyhlašuje na každý domácí zápas karlovarských hokejistů tipovací soutěž. Stačí u promo teamu Hitrádia Dragon před hlavním vchodem na stadion vyplnit anketní lístek a pokud bude Váš tip správný a budete mít i trochu štěstí při losování, máte u nás schovány dvě vstupenky na následující utkání HC Energie a další dárky od Hitrádia Dragon.

MF Dnes vyhlásí dvě hvězdy utkání

Novinkou pro celou extraligovou sezonu 2008/09 je také vyhodnocování nejlepších hráčů každého utkání. Reportér MF Dnes vybere dvě největší hvězdy večera (z každého týmu jeden hráč), které budou bezprostředně po utkání dekorováni pěknými cenami. Tentokrát se nejlepší hráči utkání mohou těšit na porcelánovou soupravu od společnosti THUN - Karlovarský porcelán a malou pozornost od společnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka.

Hokejista, který bude během sezony nejčastěji oceněn jako nejlepší hráč utkání, bude na závěrečném Galavečeru extraligy vyhlášen nejlepším hokejistou sezony.

Vlastníte permanentku na tuto sezónu? Užijte si výhod u našich partnerů!

Vlastnit permanentní vstupenku na extraligovou sezónu 2008/09 neznamená jen výhodné vstupné na všechna domácí utkání úřadujících vicemistrů v základní části. HC Energie pro Vás připravila celou řadu výhod a překvapení. Jednou z nich je i možnost výhodného nákupu zboží a služeb u našich partnerů. Než půjdete nakupovat, nezapomeňte se podívat na stále aktualizovaný a rozšiřovaný seznam firem, které Vám oproti předložení platné sezónní vstupenky nabídnou jedinečné ceny. Pak už jenom stačí vzít svou permanentku a vyrazit na nákupy!

Nově si můžete užít 10% slevu na veškerý sortiment v karlovarské pobočce klenotnictví PRIMOSSA.

AKTUÁLNÍ SEZNAM PARTNERŮ A PODMÍNKY

Související články