Junioři drtí soupeře v nadstavbě, válí i béčko dorostu a žáci

Mladí zástupci Energie měli poměrně volný týden. I přes nižší počet zápasů než je obvyklé však celkově svým soupeřům nasázeli 48 branek, což je úctyhodné číslo. Mezi páťáky zazářil David Schrottenbaum, který v duelu proti Ostrovu nasbíral sedm bodů.

2.12.2018 - 18. kolo

HC Rokycany - HC Energie Karlovy Vary "B" 0:10 (0:2, 0:3, 0:5)
Branky a nahrávky: 7. Bubeliny (Zolnaj), 19. Černý (Helecz), 29. Hrůša (Skuhravý, Roček), 33. Černý (Varvařovský), 34. Helecz (Šlechta), 42. Hofmann (Roček), 49. Skuhravý (Sýkora), 51. Hofmann (Černý, Šlechta), 54. Hofmann (Roček, Šlechta), 56. Černý.

1.12.2018 - 11. kolo

HC Čerti Ostrov - HC Energie Karlovy Vary 5:11 (1:6, 2:4, 2:1)
Branky a nahrávky: 15. Petrík, 31. Hovorka, 34. Petrík, 44. Petrík (Hovorka, Schwarz), 60. Petrík (Hovorka) - 3. Vrbas (Polák), 4. Teterja (Vrbas, Doubek), 8. Teterja (Hynek, Černok), 11. Vrbas, 20. Teterja (Vrbas, Šuma), 27. Teterja (Voves, Šuma), 29. Voves, 36. Černok, 38. Poler, 56. Teterja (Voves).
Martin Gombár (K. Vary): Naši sedmáci v první prosincový den zavítali na led nejbližšího soupeře, a to k Čertům do Ostrova. Po dobu prvních čtyřiceti minut předváděli hosté krásný kombinační a důrazný hokej a do šaten po dvou třetinách odcházeli za stavu 3:10. O druhé přestávce apelovali trenéři na hráče, aby nepovolovali v nasazení, tempu a důrazu. Bohužel se projevila naše lehkovážná česká mentalita a dovolili jsme soupeři vyhrát poslední dějství v poměru 2:1. I přesto patří hráčům poděkování za předvedený výkon a gratulace k vítězství.

Liga mladších žáků 6. tříd

Liga mladších žáků 5. tříd

1.12.2018 - 13. kolo

HC Čerti Ostrov - HC Energie Karlovy Vary 3:16 (2:6, 1:4, 0:6)
Branky a nahrávky: 13. Brezovský, 17. Báchor, 32. Brezovský - 4. Schrottenbaum (Bednář), 7. Štaif (Jílek), 8. Bednář (Schrottenbaum, Terla), 10. Schrottenbaum, 15. Franc, 19. Franc (Krček), 22. Schrottenbaum (Bufka), 29. Stezková, 31. Benda (T. Bachtadse), 36. Schrottenbaum (Bednář), 40. Benda, 41. Onyschcenko, 52. Schrottenbaum, 55. Terla (Schrottenbaum), 57. Krček (Franc), 60. Franc.
Zuzana Radostová (K. Vary): Ze začátku zápas v tempu. S postupem utkání soupeři začaly docházet síly, ale nevzdali a bojovali až do konce zápasu. Naši kluci si zápas užili.