HC Energie Karlovy Vary

V prodeji vicemistrovské DVD, čekají na Vás i tradiční soutěže

Čas velké odvety za finálovou porážku přichází. V neděli na karlovarský led vyjedou hokejisté HC Slavie Praha. A jako vždy pro Vás máme řadu doprovodných akcí. Především na Vás u pokladen a stánků s občerstvením čekají ještě horká DVD, která mapují karlovarskou cestu loňským extraligovým ročníkem. Zakoupit je můžete za symbolickou cenu 60,- Kč. O přestávkách je přichystána soutěž na ledě s lahodnými čaji Velta Tea a obvyklá REEBOK pauza. Před utkáním si můžete zatipovat na přesný výsledek u promoteamu Hitrádia Dragon. Již jen poslední hodiny zbývají do konce aukce loňských finálových dresů!

Připomeňte si úchvatnou sezonu 2007/08 na novém DVD!

Nedělní repríza posledního extraligového finále určitě vyvolá u většiny hokejových fanoušků nepřekonatelné vzpomínky na jarní boje energetiků o titul mistra ČR. Aby bylo vzpomínání ještě příjemnější, připravila pro Vás HC Energie unikátní DVD, které mapuje cestu Západočechů celým extraligovým ročníkem 2007/08 až k zisku stříbrných medailí. DVD můžete zakoupit za symbolickou cenu 60,- Kč přímo na pokladnách a dále pak na stáncích s občerstvením přímo na stadionu. Speciální nabídka závěrem: pokud si společně s vicemistrovským DVD zakoupíte i novou ročenku HC Energie, zaplatíte za tento balíček jen 80,- Kč!

Zasoutěžte si s lahodnými čaji VELTA TEA!

První přestávka nedělní finálové reprízy se Slavií Praha bude opět vyčleněna pro soutěžení hokejových fanoušků. Tentokrát si tři vylosovaní diváci zahrají s lahodnými čaji VELTA TEA o stylové dárky. Těšit se můžete na novou hru, ve které soutěžící osvědčí své hokejové dovednosti a hodí se i pevná ruka. Proto nezapomeňte před nástupem hráčů na led chytat létající talíře. Odměna Vás zaručeně zahřeje!

Předveďte se v REEBOK pauze!

Značka REEBOK pro Vás pro extraligovou sezonu 2008/09 připravila zcela unikátní přestávkový program. Vždy o druhé přestávce soutěžního utkání pozveme na ledovou plochu tři vylosované diváky, kteří ukážou světu svůj sportovní talent. Soutěžící se mohou těšit na hodnotné ceny v barvách značky REEBOK. Ve hře budou sportovní tašky, ručníky, čepice, kšiltovky a pro soutěžící slečny a paní i dámský sportovní set! Podrobnosti o soutěži. Fotografie z předchozích kol.

Tipujte s Dragonem!

Tipujete rádi na sportovní výsledky? Potom zpozorněte! HC Energie ve spolupráci s Hitrádiem Dragon vyhlašuje na každý domácí zápas karlovarských hokejistů tipovací soutěž. Stačí u promo teamu Hitrádia Dragon před hlavním vchodem na stadion vyplnit anketní lístek a pokud bude Váš tip správný a budete mít i trochu štěstí při losování, máte u nás schovány dvě vstupenky na následující utkání HC Energie a další dárky od Hitrádia Dragon.

Prohlédněte si novou arénu, zveme Vás na další Den otevřených dveří!

Město Karlovy Vary a KV Aréna si Vás dovolují pozvat na druhý Den otevřených dveří v nově budované karlovarské aréně. Přijďte se podívat, v jaké rozestavěnosti se dnes obě haly a zázemí nachází. Personál KV Arény se na Vás těší v sobotu 27. září 2008 od 8:00 do 12:00. Vstup do areálu bude zajištěn ze směru od restaurace AC Start.

Nová ročenka v prodeji

Extraligová sezona je zde a jako vždy pro Vás HC Energie připravila novou ročenku. Ale pozor, letos Vás čeká spousta překvapení! Především jsme pro Vás rozšířili obsah na 64 stran nabitých informacemi a fotografiemi. Těšit se tak můžete nejen na připomínku úspěchů karlovarského hokeje v uplynulém roce, ale také na detailní představení každého hráče prostřednictvím oblíbené Zpovědnice. Taktéž každý reprezentant dorosteneckého a juniorského výběru má v nové ročence své místo. Náročnější fanoušek ocení obsáhlý statistický servis a na jednom místě naleznete i rozpisy zápasů všech kategorií. Prostor se našel i pro informace o ženském a sledge hokeji. Novou ročenku HC Energie zakoupíte díky výrazné podpoře partnerů na pokladnách na zimním stadionu za bezkonkurenční cenu 40,- Kč!

Aukce hraných dresů ze stříbrné sezony finišuje!

Chcete mít úžasnou vzpomínku na tažení karlovarských hokejistů loňskou extraligou? Chcete si připomenout nejkrásnější chvíle karlovarské hokejové historie? Šestnáct originálních dresů HC Energie používaných v extraligové sezoně 2007/08 včetně finálových bitev je pro Vás připraveno v letní aukci! Pokud máte silné nervy, vstupte do boje o cenné sportovní relikvie. V nabídce je například dres finálového fantoma Jaroslava Kristka, oblíbeného Lukáše Pecha, střelce postupové branky ze semifinále Milana Procházky a mnoha dalších. Do konce aukce zbývají už jen hodiny, proto neváhejte a pusťte se do boje o cenné sportovní relikvie!

MF Dnes vyhlásí dvě hvězdy utkání

Novinkou pro celou extraligovou sezonu 2008/09 je také vyhodnocování nejlepších hráčů každého utkání. Reportér MF Dnes vybere dvě největší hvězdy večera (z každého týmu jeden hráč), které budou bezprostředně po utkání dekorováni cenami od MF Dnes. Klub HC Energie pak každého odmění i cenou od společnosti THUN – Karlovarský porcelán a společnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka. Hokejista, který bude během sezony nejčastěji oceněn jako nejlepší hráč utkání, bude na závěrečném Galavečeru extraligy vyhlášen nejlepším hokejistou sezony.

Související články