Vondráček: Věříme, že se do Pardubic ještě vrátíme

Vstřelil kontaktní gól na 1:3, dřel až do úmoru. Ostatně tak, jak je mu to blízké a jak to dělá každý zápas. K vyrovnání série ale bohužel svůj tým nedotáhl. Řeč je karlovarském kapitánovi Tomáši Vondráčkovi. Jeho tým prohrává v sérii 0:2 a nyní jej čeká domácí dvojutkání.

Druhý den po sobě jste ztratili zápas v úvodu. Čím si to vysvětlujete?
Nevím, trápí nás to celou sezonu a nedokážu si to vysvětit. Neřeknu, kdybychom měli v nohách třeba cestu…

Byl dnešní zápas velmi podobný tomu včerejšímu i z vašeho pohledu?
Jo, bohužel, úplně stejný obrázek hry jako včera. Ale včera nás Lukíňo vychytal. I dnes tam měl super zákroky a držel nás ve hře. Ve druhé třetině jsme sepnuli, ale bohužel už to na vyrovnání nestačilo. Ta první třetina nás tu dvakrát pohřbila.

Jak těžké bude nyní vyrovnat sérii na domácím ledě?
Letos jsme Pardubice doma dvakrát porazili, takže věříme, že se nám to i díky fanouškům podaří znovu a ještě se sem vrátíme.

Jak moc vás ovlivní to, že doma budete hrát v Chomutově?
Už jsme tam jedno utkání odehráli. Fanoušci tam vytvořili fantastickou kulisu a doufám, že nám tam vytvoří domácí prostředí i nyní. Pro nás to bylo jiné jen o tu cestu. Ale jinak se tam cítíme jako doma.