Mládež: Junioři zlomili sérii proher, žáci rozdávali branky a neztratili ani jedno utkání

Karlovarským mládežnickým družstvům se na úvod října velice dařilo. Junioři po prohře v Litvínově doma skolili Rytíře a zlomili tak sérii proher. Dorost vyrazil na přátelská utkání do Slazburgu a jeho béčko drtilo soupeře jak se dalo. V úspěšných zápasech pokračovali i žáci, kteří neztratili ani jeden duel.

Přátelská utkání dorostu

Karlovarský dorost oproti svým kolegům z ostatních kategorií nehrál ligové zápasy, vyrazil totiž do Salzburgu. V rakouském městě sehráli dorostenci dvě přátelská utkání proti místnímu družstvu. Energetikům se dařilo a porazili tak tamější mládežníky 4:2 a 5:3.

Regionální liga dorostu

7.kolo - 6.10.2018

HC Energie Karlovy Vary "B" - HC Cheb 9:1 (3:0, 3:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 17. Dvořák, 20. Krnáč (Sýkora), 20. Krnáč (Dorot), 37. Kukačka (Vican), 37. Galla (Šlechta, Varvařovský), 38. Dorot, 43. Vican (Dorot, Krnáč), 54. Šlechta, 59. Šlechta (Varvařovský, Galla).

8. kolo - 7.10.2018

HC Čerti Ostrov - HC Energie Karlovy Vary "B" 1:9 (1:2, 0:3, 0:4)
Branky a nahrávky: 2. Czingel - 12. Pišna (Dorot), 17. Dvořák (Galla, Fuksa), 24. Pišna (Rusín), 25. Galla, 39. Galla, 43. Fuksa (Žďárský), 45. Dvořák (Žďárský), 50. Varvařovský (Rusín), 57. Varvařovský.

Liga žáků 8. tříd

4.kolo - 7.10.2018

HC Stadion Litoměřice - HC Energie Karlovy Vary 0:4
Branky: Vimr, Král, Váňa, Váňa
Bohumír Sapoušek (KVA). Kluci odehráli výborný zápas, ve kterém se jim po celých 60 minut dařilo. Rozdíl ve skóre mohl být ještě vyšší nebýt mnoha neproměněných šancí.

Liga žáků 7. tříd

3.kolo - 7.10.2018

HC Energie Karlovy Vary - HC Čerti Ostrov 17:4 (7:1, 5:1, 5:2)
Branky a nahrávky: 1. Zich (Polák), 2. Černok, 4. Teuchert (Zich), 14. Zich (Doubek), 14. Mikeš, 18. Šuma, 18. Šuma (Zich, Teuchert), 21. Černok (Skuhravý), 24. Hlaváček, 26. Skuhravý Šuma), 37. Zich (Šuma), 39. Jelen (Hlaváček), 41. Polák (Zich), 45. David (Teuchert), 50. Mikeš (Zich), 59. Hlaváček, 60. Jelen (Mikeš) - 19. Petrík (Klement), 40. Petrík (Ihnát), 46. Ihnát (Petrík), 46. Hovorka (Řáda).
Martin Gombár (K. Vary): Utkání s Ostrovem měli karlovarští již od úvodního buly plně pod kontrolou. Po necelých třech minutách hry svítilo na tabuli skóre 3:0. Trenéři rotovali sestavou tak, aby si všichni hráči vyzkoušely všechny posty.

Liga žáků 6. tříd

HC Stadion Litoměřice - HC Energie Karlovy Vary 1:5
Branky: Bachmann, Poizl, Hruška, Pech, Pačíska.
Bohumír Sapoušek (KVA): Na velkém hřišti jsme měli dobrý pohyb a střeleckou aktivitu. Kluci hráli s radostí podpořeni výborným výkonem brankáře Matěje Kříže.

Liga žáků 5. tříd

HC Energie Karlovy Vary - HC Čerti Ostrov 11:0 (3:0, 3:0, 5:0)
Branky a nahrávky: 2. Benda (Zolnaj), 3. Procházka (Franc), 11. Terla (Zolnaj), 26. Krček (Terla), 27. Franc (Štaif), 36. Franc (Schrottenbaum), 41. Benda (Zolnaj), 44. Krček (Zolnaj, Benda), 51. Benda (Zolnaj, Stezková), 55. Zolnaj (Hanek, Benda), 55. Franc (Procházka).
Zuzana Radostová (KVA): Kluci odehráli výborný zápas, ve kterém se jim po celých 60 minut dařilo. Rozdíl ve skóre mohl být ještě vyšší nebýt mnoha neproměněných šancí.